Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezek közül a gördeszkák közül...

Ezek közül a gördeszkák közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék gördeszkát venni, és mivel nem akarok rengeteg pénzt beleölni (ki tudja meddig tart a lelkesedésem a gördeszkázás iránt), ezért a segítségeteket kérném. Itt vannak a deszkák:

[link]


[link]


[link]


Melyik a jobb ezek közül? Miket kell rajtuk a közeljövőben cserélni?



2015. okt. 6. 20:36
 1/6 Beniy ***** válasza:

Hali! Igazából ezek közül mindegyik teljesen jó kezdésnek, de ha van egy 30e-s kereted (az egyik deszka annyi), akkor már érdemesebb a Zerok, Elementek, Flipek és Creature-ök, illetve 26e körül rá lehet nézni Powell Peraltákra is, ha van még Bors Lacinál.

Illetve azért arra rákérdeznék, hogy biztos ez a méret lenne a tuti neked? Gondolkoztál rajta, vagy csak találomra kigondoltad?

Cserélni valószínűleg csapágyakat fogsz rajta, miután stabilan megtanultál rajta menni, azon kívül mivel kezdő vagy olyan egy éven belül nem hinném kellene rajta cserélgetni cuccokat. Kivéve ha addig nem tetszik meg nagyon a szintezés és nem töröd ketté a lapot. :D

2015. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a méret jó. A lábam 37-es, de már álltam rajtuk és kényelmes volt.De megnézem az általad ajánlott deszkákat is. Köszi a választ!
2015. okt. 7. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a második.
2015. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért a második?
2015. okt. 8. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nekem van egy olyan tapasztalatom a gördeszkákkal kapcsolatban, hogy minnél drágább, annál jobb minőségűbb, legalábbis ezek közül a második a legdrágább. Vagy te nem a minőségre mész?
2015. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beniy ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de ez nem feltétlenül igaz. ;) Drága és drága között is van különbség. Az Elementet, Zerot, Flipet, Creaturet is azért mondtam neki, mert 30-ért vannak ugyanúgy, de alapvetően jobb hardver van rajtuk, a lap pedig mindegyiknél kérdés nélkül hibátlan lesz. :) Persze a hajlításokat érezni kell, hogy melyik a tuti, de minőségre mindegyik király.
2015. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!