Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen parkour helyeket...

Pátkai bálint kérdése:

Milyen parkour helyeket ismertek fel ebben a videóban? (lent) :

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 11. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
úgy imádom, mikor a parkour... eljutni A.-ból B.-ba a leggyorsabban legrövidebb úton a videó címe, aztán abból áll, hogy parkokban kunsztoznak a gyerekek...
2015. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés hogy milyen helyszíneken parkouroznak!
2015. okt. 11. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Budai-var, Boraros ter..csak ezeket ismertem fel..
2015. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1# Te szerintem teljesen más videót néztél...

1. Azok nem gyerekek, hanem 20 év feletti fiatalok... Tudni kéne a különbséget...

2. Ők Magyarország 1. generációs parkourosai. Ők jelenleg a legjobbak Magyarországon. Szerintem simán megtehetik, hogy a egy parkour című videóban csinálnak néha egy-egy szaltót...

3. A videóban egy parkot nem láttam. Max tereket. A kettő között is tudni kéne a különbséget.

4. Ha neked ez nem parkour, akkor nézzél Galizian Urban Projectet, vagy David Bellet, vagy mit tudom én, de nem hiszem, hogy mást fogsz látni. Amit a videóban láttál, az igenis parkour. Azért nem egy hosszú A-B pont van benne. Amiről te beszélsz, az a városi futás... Kevered a szezont a fazonnal barátom.


Kérdező:


Budai vár, Boráros tér, Dísz tér, Bécsi kapu tér, Kapisztrán tér, Margitsziget romok, meg egynek nem tudom a pontos nevét de talán Gül Baba-ként találhatod meg.

2015. okt. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2015. okt. 14. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!