Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft-> Zsír új LiPo akkumlá...

Airsoft-> Zsír új LiPo akkumlátor felpúposodott. Nihm okos töltővel töltöttem majd el kezdett kattogni, gyorsan lehúztam de az egyik cella duplájára dagadt másik sértetlen. Menthető? Többi lent

Figyelt kérdés

Így is meghajtja a fegyvert de elég lassan és kicsit talán gyengén is, orvosolható a dolog?

Persze tudom beszerzek hozzá egy rendes töltőt



2015. nov. 16. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A lipo akksikat nem szabad másik töltővel tölteni, mert akkor ennél rosszabbul is járhatsz. Nem véletlenül van két csatlakozó rajta. A kis-tamya csatlakozó "csak áramleadásra alkalmas". Nem véletlenül van rajta egy másik, "balancer" csatlakozó is. Azt kell a töltőbe dugni. Bele lehet menni az balanceres, meg lipós okostöltés világába, de nem vagyok akkkora villamos zseni, így inkább a fizikai részt a válasznak hozzáértőre bízom :)

A feldagadt cellának több, mint valószínű, hogy annyi. Rá kellene mérni egy erre alkalmas eszközzel, de szinte tudi, hogy nem, vagy alig vesz fel áramot. Sok mindent nem lehet már kezdeni vele sajnos. Nomeg eléggé veszélyes is a felfújódott akksi...

2016. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!