Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka vásárlásnál kicsit...

Gördeszka vásárlásnál kicsit gondba vagyok. Lassan 3 éve deszkázom, és milyen deszkát javasoltok?

Figyelt kérdés

Trükköket, amiket elsajátítottam: Full shuvit (pop,front,360...), kick-heel flip, ollie-nollie, HARDFLIP, Inward heel (egyláb megy vele még csak...), impossiblét gyakoroltam sokat. Egész jól megy. Manual maximum 20 mp ig megy. Nose manual kb 10 mp.

Milyen deszkát javasolnátok ehhez? Decathlonos nyomival nyomtam. Szegény már szét is tört. Szerintetek elkezdődhet a profi deszka vásárlás? Csúszásokból még megy a nose slide, board sd, 50-50 slide és a manual slide.



#gördeszka #profi #Decathlon #új gördeszka #pro deszkás
2015. nov. 16. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
u.i: Persze ez nem az össz trükköm, mert tudok többet is. Csak ennyi jutott a fejembe hirtelen :D (első pressure shuvit beadásnál tört ketté a lapom.)
2015. nov. 16. 23:29
 2/5 Beniy ***** válasza:
Mekkora rá a kereted?
2015. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan 8.25
2015. nov. 19. 23:42
 4/5 Beniy ***** válasza:
Mármint mennyi pénzed van rá...?
2015. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most jelenleg semennyi xd de lassan jön a fizu
2015. nov. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!