Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ideális ehez a testalkathoz a...

Finalman kérdése:

Ideális ehez a testalkathoz a box?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval túlsúlyos vagyok (179cm,105kg,19F) és szeretnék ezen változtatni. Probálkoztam kondizással is, de túl monotonnak tünt, főleg egyedül, viszont tavaly volt szerencsém kipróbálni box-fit edzést külföldön (1hónap) és ott nagyon bejött a box része, illetve imádok futni is és az lenne így a kérdésem, hogy szerintetek ehez a testalkathoz mennyire menne a box? Hogyan épül fel egy rendes box edzés?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2015. dec. 12. 23:54
 1/8 anonim válasza:
Szerintem rendbe van neked a box. A box edzésen rengeteg erőnlét van és ezért át is alakulna a tested!!! Úgyhogy mehet a menet.
2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
És nyilván sok a box!!!
2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és a bokszos is.
2015. dec. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A box edzésen is van konditerem nem monoton csak az elején és szerintem ki lehet birni egy kis monotonitást pár honapig ha láttod hogy marhára változol
2015. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az alkatod milyen, még nem tudjuk, amíg sok felesleg rajtad. de ha élvezed a boxot akkor csináld, remek sport és elég gyorsan le is fog rólad menni a felesleg, ah rendszeresen lejársz edzeni.
2015. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átöltöztök,majd gimnasztika,jöhet ugrálókötél,majd zsákolás,tükörnél árnyékbox,páros gyakorlatok,sparringolás.Erőnlét edzés pl négyütemű fekvőtámasz,medicinlabdával végrehajtott gyakorlatok,futás stb
2015. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Még egy olyan kérdés, hogy esetleg valaki Győr (illetve környékén) ismer-e jó helyet illetve edzőt? Csak így tipp gyanánt. :)
2015. dec. 13. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
box a punciknak való. Thai box ami mehet megtanulod használni a lábad könyököd és a térded ;)
2016. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!