Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ökölvívó edzésre miért járnak...

Xbox imádo kérdése:

Ökölvívó edzésre miért járnak többnyire cigányok?

Figyelt kérdés

A többi sportágban például birkózás,judo nem vélek felfedezni ilyen sok roma fiatalt .

Ennek mi lehet az oka?

Még a "telepi" cigányok is menőznek az ökölvívással.



2016. jan. 31. 19:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ökölvívó edzésre sem járnak ám évekig. Ott is fél év a max. Ahova én jártam bokszolni, ott is volt nem kevés roma, de szinte havonta-két havonta cserélődött a gipsy bagázs, jöttek-mentek.
2016. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
így van. De azért te is belátod több cigány van aki boxol mint birkózik,karatézik,judozik,kungfuzik stb...
2016. jan. 31. 22:18
 13/27 anonim ***** válasza:

nálunk aki echte cigány, az egyik 4 éve a másik 2és fél a többi 1 éve vagy kevesebb ideje csinálja.


ha másért nem ezért tisztelet érdemelnek, aki keményen edz az megérdemli, származásától függetlenül.

2016. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 aikiboxer ***** válasza:
85%

A box valahogy a roma kultúrához tartozik.


De ahogyan írja fentebb valaki, csak kis részük edz ám rendesen, a nagy részük csak rajoskodik, lejönnek aztán azt hiszik ők a Rocky, de edzeni lusták.


Aki meg rendesen edz, az meg mindegy, hogy roma vagy gádzsó.

2016. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 aikiboxer ***** válasza:
100%

Nálunk olyan volt, hogy sérült voltam ezért nem mentem ringbe, az edző kiküldött a kezdőket tanítgatni. Kaptam is egy cigó kiscsákót, tanítottam lépni, ütni, és gyakoroltuk hogy üssön meg. A kesztyűmet se emeltem fel, csak hajolgattam és azt gyakoroltuk hogyan tud megütni egy mozgó embert.


Erre edzés után jön a kiscsákó apja, nagybátyja meg annak a haverja, három nagy zsírc.gus raj csávó, ezek csak csapatban mernek járni, panaszkodni az edzőnek, hogy az ő Dávidkáját megverte egy ilyen nagy felnőtt. Látták az üvegen át.


Az edző bá, aki amúgy kb. 150 cm magas, ott nyugtatgatta őket, hogy szegény kis raj Dávidkának semmi baja nincs, viszont nem ártana, ha néha edzene is, mert elég lusta. :))

2016. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 aikiboxer ***** válasza:
A másik meg amikor az akkor 12 éves kislányomat ráengedte a raj cigusokra, 15 éves fiúkra, és a kislány kicsit megütögette őket, úgyhogy egyből visszavettek a nagy arcukból. Elég félelmetes fejük meg agresszív stílusuk van néha, otthon a gettóban ezt a stílust vették fel, agresszívek de tudás az a legritkább esetben van a rajoskodás mögött.
2016. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Na ugyan miért? Rövid idő alatt add viszonylag olyan tudást, amit képzetlen ember ellen elég könnyen tudnak használni utcán, discoban, stb. Részletesen végig hallgathattam a buszon ahogy kibeszélik ezt a témát és mindegyikük megmondta, hogy ezért jár ökölvívásra, meg máshonnan elég szépen kiszokták csapni őket a balhéik miatt.
2016. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kevés cigány van, aki évekig bokszol. Általában ráunnak a dologra.
2016. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Azért járnak oda mert a te fajtádat verik el mindig.

félsz mi? na azért!

2016. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

a neved "Xbox imádo"


Igazi boxról beszélünk vagy valami virtuális fosról?

2016. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!