Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kellene egy birkózó...

Hogyan kellene egy birkózó ellen verekedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy sráccal egy kis félreértésem,ő birkózott de már elvileg abbahagyta. Nem tudom mennyi ideig csinálta,mennyire volt jó benne,inkább vékony szálkás nem nagydarab.

Én bokszolok,énis vékony szálkás vagyok.Nem tudom,hogyan kellene ellene verekedni,sőt őszintén megmondom azt sem tudom hogyan verekszik egy birkózó..

Gondolom a lehető legnagyobb távolságot kellene tartani,és nem elkezdeni dulakodni meg lökdösni egymást,mert ha megfogja a ruhám vagy a kezem akkor valószínűleg úgy földre basz,hogy beszarok..

Legjobb lenne elkerülni,de itt most a becsületről van szó.. Szerintem a legjobb az lenne,ha észreveszem,hogy támadást tanúsít,akkor egyből küldök egy balost meg egy jobb horgot(persze ez helyzetfüggő).Szóval ezzel a két ütéssel ha sikerül eltalálni,akkor be van fejezve a bunyó.

Hülyeségekkel légyszíves hagyjatok,hogy szúrjam ki a szemét,csapjam gégén,vágjam le a kezét egy kardal stb..

Illetve rúgások-fogások nem tudok,és nem is fogok megtanulni,mivel tisztában vagyok azzal,hogy mennyi idő 1-1 teknikát elsajátítani,hogy élesben is működjön.



2016. febr. 26. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert fölösleges minden kérdés alatt összeveszni. És se időm se energiám az ilyen vitákra. Aki legalább 10 évet eltöltött közelharcal, az úgyis tudja hogy nekünk van igazunk, aki meg csinálja 2-3 éve idővel szintén rájön. Szájkaratézni meg kiváltképp nem szeretek.
2016. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Most úgy beszéltek,mintha ti nem lettetek volna 16-18 évesek,és nem vertétek volna hülyére egymást a disco előtt,valami hülyeség miatt..:D

2016. febr. 28. 16:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Hülyére verettem magam többször is, csak befejeztem, mert nem akartam magam kirúgatni. Inkább elmentem egy edzésre, meg mellette elkezdtem fekvenyomni, guggolni súlyokkal és így nyugis vagyok.
2016. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nem bunyóztam az utcán hobbiból. Az edzőm azonnal elzavart volna, ha ilyen történik. Ha ittatok, akkor egy ütés elég. Még sok is.
2016. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Xbox imádo ***** válasza:
Hát nem tudom mivel jobb egy birkózó, több birkózóval verekedtem már szétcsaptam könnyedén a szájukat.
2016. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Xbox imádo ***** válasza:
Túl van reagálva ez az egész birkózó téma, nem tudnak ütni rúgni , könyökölni, térdelni, védekezni, csak összekapaszkodásból tudnak indítani, amit elég könnyen ki lehet védeni.
2016. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!