Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Netfit fekvőtámaszra valami...

Netfit fekvőtámaszra valami edzésterv?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a Netfit mérés és a hozzá tartozó hanganyag ami diktálja a fekvőtámaszokat. Ráadásul lassan kell csinálni. Letöltöttem a hanganyagot erősítéshez, mert így nehezebb a fekvő, szeretném a maxot megcsinálni belőle, 80 db. Viszont nem nagyon bírom növelni az ismétléseket. Ma csináltam 25,20 és 15 db fekvőtámaszt. Egyébként ha gyorsabban csinálom megy 40-60 is, de valamiért a lassú tempóval 25 is nehéz. Másra is edzek még egyébként, mellette futok, súlyt emelek és húzódzkodom.

2016. márc. 15. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg tavaly, hogy a 90 fokos behajlítást már meg sem érzem, mindig leengedtem szinte padlóig (észre sem vettem), nem is ment csak 26 db. Idén majd úgy csinálom ahogy a többiek.
2016. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek? 18 felett egeszseges
2016. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert én tudni akarok 100 fekvőt. A felsőtest állóképessége miatt szeretem csinálni, meg nem rossz, hogyha elmondhatod, hogy megy 100 fekvő. Egyik kedvenc gyakorlatom.
2016. márc. 16. 16:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyes ne csalj. 26 szabályos többet ér, mint 40 szar.
2016. márc. 16. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ez csak egy sulis felmérés.
2016. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, de jobb ha rendesen megcsinálod. Ez azért van, hogy ha rossz állapotban vagy, akkor felismerd és elkezdj sportolni/edzeni. Persze nem lesz semmi bajod ha nem foglalkozol vele, hogy hány fekvőt tudsz, vagy mennyit tudsz, csak rendszeres mozgással könnyebb elkerülni a betegségeket. Mondjuk nem írtad sportolsz-e valamit.
2016. márc. 17. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok edzéssel fog menni több is..

Nekem 41 ment..de a utolsónál már szabályosan eldőltem😂

2016. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sportolok hobbiszinten. Heti 6 saját testsúlyos edzést végzek immáron 2 és fél éve. Már megy a zászló, front lever, back lever hogy komolyabb tartásokat említsek.

Emellett elég gyakran focizok is.

2016. márc. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, akkor tényleg megteheted, hogy ne foglalkozz vele. :)

Amúgy csinálom és már több megy.

2016. márc. 18. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
figyelj aki akar az sportol aki nem az nem ha nagyon szar állapotba vagy azt meg ugyis észre veszed nem kell hozz netfit
2016. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!