Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért csinálja ezt a deszkám?...

Miért csinálja ezt a deszkám? (longboard)

Figyelt kérdés
Amikor egy meredekebb (13%os) leejtőn mentem le vele, elkezdett jobbra balra tekeregni alattam és kis híján elvesztettem felette az irányításomat. Ez mitől lehet? A deszkámat alapból arra vettem, hogy közlekedjek vele és a városban cirkáljak,(de néha néhány barátommal elszoktunk menni egy hosszabb deszkás túrára ahol vannak kisebb nagyobb leejtők, mint a fent említett) így lehet ebből kifolyólag van ez a probléma, de lehet hogy csak rosszul állok rajta közben? (mindless longboard corsair 2 amúgy a deszka) Nem igazán szoktam downhill/freeride-ozni, ezek ilyen egyszer élünk alkalmak és azért jó lenne tudni :D

#FreeRide #downhill #Longboard #mindless longboard
2016. máj. 7. 16:41
 1/3 anonim válasza:
Inkább úgy hangzik mintha az egyensúlyoddal lett volna valami. Lehet nem álltál elég "határozottan" a deszkán. Vagy feszengtél kicsit. Előfordul.
2016. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző. De ha úgy érzed mégis a deszkával volt baj jobb lenne ellenőrizni a felfüggesztésen a csavarokat.
2016. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :) akkor gyakorlom még
2016. jún. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!