Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Most a deszkalap túl gyenge...

Most a deszkalap túl gyenge vagy én vagyok kövér, vagy a technikám rossz?

Figyelt kérdés
Egy Rco-s gördeszkám van. Kezdő vagyok és eddig csak gurultam, kanyarodtam vele. Mostanában viszont végkimerülésig gyakorlom az olliet. Eddig ment is, de nem tudtam rajta maradni a deszkán. Ma (vagyis az órát nézve tegnap :D) viszont sikerült egy ugrás úgy hogy jól landoltam de aztán hallom a reccsenést. Egy réteg lap a függőknél egy meg a griptapenél tört el annál a lábamnál amelyik hátul van. Én 57 kg vagyok és az ugrás kicsit instabil volt de olyan amilyen kell legyen. Én vagyok béna vagy a deszka?

2016. máj. 30. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:

" viszont sikerült egy ugrás úgy hogy jól landoltam "


Ha jól landolsz, akkor a lábaid a felfüggesztéseken landolnak, ha ráugrasz a hátuljára meg a közelére, akkor természetes, hogy eltörik...

100kg-os emberek is deszkáznak...

2016. máj. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!