Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » WWE - más is van aki az...

WWE - más is van aki az alulértékelt tehetségeket bírja?

Figyelt kérdés

John Cena, Brock Lesnar, Roman Reigns, New Day - ezeket az arcokat akik elméletben a WWE-t képviselik valahogy sosem bírtam

Félreértés ne essék, nem azt kell gondolni hogy "akinél az öv, azt automatikusan nem bírom", AJ Styles, Finn Bálor, Charlotte, Dolph Ziggler, Miz, Kevin Owens mind zseniálisak (KO, Miz, Charlotte tökéletes heel-ek)

de van egy csomó karizmatikus tehetség, akik valahogy nem jutnak annyi rivaldafényhez

Luke Harper

Bray Wyatt (aki még egy övet sem nyert...oké...)

Cesaro

Luke Gallows és Karl Anderson (botrányos amit művelnek velük)

The Ascension (velük dettó, NXT-ben aláztak, most meg jobberek)

Tyler Breeze

Adam Rose és Stardust mielőtt elmentek



2016. okt. 10. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik a WWE-t képviseli, csak valaki többet van a reflektor fényben. Hogy miért? A rajongó tábora nagyobb. Nyilván Cesaro és a többiek is többet szereplnének, ha nagyobb lenne értük a lelkesedés. Van sok tehetséges emebr, aki egyszer lehet a WWE arca, de ehhez sok idő és tanulás kell.
2016. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azért ez nem teljesen igaz

Sami Zayn-t szinte mindenki szereti, egyik legtehetségesebb pankrátor jelenleg a WWE-ben, és semmi, se US Championship, se Universal Championship, semmi ilyesmi közelében nincs

míg Roman Reigns, akit több ember utál, mint amennyi szereti, közben háromszoros WWE bajnok és most US bajnok

Azért elsősorban itt az számít hogy Vince bácsi kit talál szimpatikusnak és kit nem

2016. okt. 12. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:

a tehetség nem minden.

mert ha vesszük john morrisont akkor nem semmi volt amiket ugrott a ringben,a megjelenése is komoly volt mégis először jobbert csináltak belőle aztán meg nem hosszabbítottak vele szerződést.

samy zane meg egy semmilyen karakter,unalmas nem egy karizmatikus ember.

míg reigns nem rendelkezik a legjobb dumával,viszont karizmatikus és a megjelenése is komoly.

vele annyi a baj,hogy a humorérzéke nulla pedig bőven építhetne a karakterébe cinizmust és szerintem született heel karakter,ezért annyira megosztó face-nek.

cezaro is remek lenne,de neki meg semmi dumája nincs.

wyatt viszont állandó szereplő,folyamatosan patkánykodik.

rollins után a 2. legjobb heel.

2016. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Roman sztem heelként százszor jobb lenne, úgy hogy lever mindekit aztán összeveri őket meccs után is a háttérben

Egyébként őt csak egy példaként hoztam fel, azok közé tartozom akik bírják Roman Reigns-t, csak nem kellett volna egyből felnyomni WWE bajnoknak, US bajnokként százszor jobb

Bray Wyatt meg szerintem a legjobb heel, a promoi, a férgeskedései, és mostmár rendesen nyeri is a meccseit úgy hogy Harper segíti

Azok ketten nagyon gold

Nem értem Rowan-ből miért csinálnak egy abszolút jobbert, belőle kellett volna azt a szörnyet csinalni anno mint Braun Strowmanból

Legalábbis szerintem

2016. okt. 13. 01:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyan így volt Rey Mysterio, emg mgé voltak páran, akik jók votlak a ringben, de övet nem kaptak. Nyilván függ Vince McMahontől is, de a rajongótábor számától is.


Amúgy szerintem nem az a léyneg hogy szeretik vagy utálják, hanem hogy az emebrek foglalkoznak vele... Érzelmeket vált ki avgy pozitívat vagy negatívat és ilyenek a "jó" pankrátorok, mert ettől megy a show.

2016. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A New Day-nél Kofi-t kb halálos bűn túlértékeltnek gondolni.
2016. dec. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem emlékszem már hogy ennél a kérdésnél valaki túlértékeltnek gondolta volna

egyik legjobb pankrátor a wwe-ben

csak már unalmas a new day :|

2016. dec. 19. 05:17
 8/11 anonim válasza:
És Sami Zayn-ről mi a véleményed?
2016. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na és Jericho-ról, akinek még soha nem volt ilyen jó a karaktere? :)
2016. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sami Zayn nagyon tehetséges, de ezzel a Braun feuddal sztem nem építik a karakterét

Strowmannak inkább Cassel, Big Show-val, Mark Henryvel vagy esetleg Rusevvel kéne meccseket nyomnia

Jericho-t nem lehet nem szeretni, mindig is hatalmas forma volt

Pár név még a többi közül

Miz - tökéletes heel, annyira hiteles a karaktere meg ahogy mindig megvédi a címét, a felesége ahogy segíti csalni

Rollins - nagyon tehetséges, csak mostmár valamit vele is kezdhetnének mert ezek a Universal Title meccsek elég repetitívek Owens mindig győz csalással ujraindul az egész - kéne Kevinnek vki új, bár most ráküldték Reigns-t

Roman - na ő annyira felemás - sokáig nem bírtam de miután az utóbbi időben fejlődött és lerakták midcardba US bajnoknak, azt vettem észre hogy bírni kezdtem, de most megint vérszemet kapott Vince papa, aztán végén egyszerre lesz US meg Universal bajnok

2016. dec. 24. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!