Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki az, aki szeretne verekedni?...

Ki az, aki szeretne verekedni? Tudom, a lányok nagyon, de én fiú bunyóra gondolok. Budapesten, teremben (van terem! ), vagy szabadban, közösen meghatározott szabályrendszerben hetente egyszer ütközhetnénk, akár többen is váltó küzdelemben.

Figyelt kérdés
Nem hátrány a minimális küzdősport múlt, de az sem baj, ha nincs, majd lesz :)

2016. okt. 20. 14:15
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Írtam! 😊
2016. dec. 14. 11:35
 22/31 A kérdező kommentje:
Elméletben egyetértek veled, viszont nem szeretnék már versenyezni és az a veszély sem fenyeget, hogy agyonvernek az utcán. Túl vagyok már az edzéseken, versenyen is voltam párszor, most már időm sincs rá. Pusztán az a célom, hogy mozogjak és ne tunyuljak el a küzdősport területen. Volt is edzőtársam- sparring társam így már és tök jól működött. Viszont hangsúlyozom, abszolút igazad van, ha egy másik szempontból közelítjük meg a kérdést.
2016. dec. 29. 17:52
 23/31 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? :)
ápr. 2. 23:38
 25/31 anonim ***** válasza:
Volt verekedés?
ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Volt kettő évig egy edző társam, de abbamaradt, mert már túlságosan ismertük egymást, illetve nehéz volt időben összeegyeztetni. Úgyhogy várom a következőt. 😃
ápr. 3. 14:05
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Leszek én
ápr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Alegnagyobb Jani Budapest Magyarország... Szándékos verekedés
ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Viszont voltam kint Thaiföldön egyenesen a magból tanultam.. fát rúgtunk betont fejeltunk igaz mar kicsit rozsdás a Jani de fejszét azóta se használok
ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Írj privátot és toljuk tesó! :)
ápr. 16. 23:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!