Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki hagyott már abba...

Valaki hagyott már abba valamilyen küzdő vagy önvédelmi sportot mert az "öregebb" képzettebb tanulók akik több éve csinálják az edzéseken az új tapasztalatlan tanulókat ké-zöldre verik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én direkt kértem annó Wing Tsunon. Bár mondjuk én kötöttem beléjük, hogy bizonyítsák, hogy milyen jó ez a stílus. Mindig tudták bizonyítani. Pedig vagy középhaladóhoz, vagy haladóhoz mentem inkább. Aztán később kezdtem a mesterek felé, hogy ők is megmutassák, milyen mesteri szinten a Wing Tsun. Akkor szerettem meg a legjobban. Aztán itt Ausztriában Taekwondoon pedig túl durva voltam, így a mester szólt rám mindig, hogy finoman, ne bántsd a másikat. -_-


Amúgy emiatt ne hagyd abba, bármi is legyen az. Majd belejössz, aztán visszaadod nekik. :)

2016. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kis idő múlva belejössz.
2016. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a sportot kell abbahagyni, hanem rendes klubot keresni.
2016. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abból senki nem tanul ha megverik.

Ha edzésen rendszeresen mérték nélkül sz*patnak, akkor keress másik klubbot.

2016. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal, Öket is elverték mikor kezdők voltak. Engem is elvertek anno, de megtanították nekem, boksz zsák nem üt vissza, és én sem vagyok üvegből. Persze nem ko, és nem edzésen kell lesérülni!
2016. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a kommenteket!
2016. okt. 29. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello! Ha gondolod, hetente edzhetnénk együtt. Mit űzöl és mennyi ideje? Üdv, Attila
2016. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!