Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni ütésem...

Hogyan tudnám növelni ütésem és rugasom erejét illetve gyorsaságát? Többi lent.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, egykezes fekvőtámasz, fél egykezes húzódzkodás, egylábas guggolás ,egylábas vadliemeles, híd...stb... Ezeket tudom csinálni. Azért kellene amit fennt leírtam mert ketten megakarnak verni, nem valami hű de erősek de...az egyik cigány. Visszatérve a gyakorlatokhoz persze tapsolos fekvőtámaszt és ugralos guggolást is csinálok, húzódzkodásnál is néha tapsolok hogy fejleszem a robbanékonyságom. De mit tehetnék még? Légyszivees segítsetekk

#gyorsaság #erő #állóképesség #robbanékonyság #gyorsasági erő #gyorsasági erő állóképesség
2014. jún. 22. 23:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Tánclépést veszek alapul a lábmozgáshoz, mi a véleményetek erről?
2014. jún. 22. 23:28
 2/8 phoenix25 válasza:

Ha latjak rajtad hogy felsz akkor mar vesztettel ;)

Boksz zsakon gyakorolj :)

2014. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyik kézzel ruhát megfog másik kézzel ütöd amíg bírod, másba fölösleges belekezdened, hacsak nincs időd elmenni boxolni egy 1,5-2 évet, hogy megtanuld az alapokat.

https://www.youtube.com/watch?v=_b7TvIbPHU8

2014. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aladar12 válasza:
kezdd el a meztelen harcos című könyvet. elvileg, ha az egyik karodat befeszíted miközben ütsz, azzal a másikban (amelyikkel ütsz) energiát szabadítasz fel, amitől erősebb az ütésed. ha még több izmot feszítesz ütés közben (mell, has stb), még erősebb lesz.
2014. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! :)

Meztelen harcos meg is van

2014. jún. 23. 10:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Boxzsákom is van, màr jó 1 hónapja vagy kettő és heti 2x használom, heti 6x edzek
2014. jún. 23. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
nem mindig kell erősebbnek lenned a másiknál, ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg Izraelben. Én 201 cm és 118 kg vagyok. Első nap felsorakoztattak bennünket, elég sokan 195 cm felett voltunk és mosolyogtunk a 170-175 cm-es srácokon hogy mit akarnak ők itt, aztán kiállítottak előre és az egyik ilyen alacsony srácot is, hogy mutassuk meg hogy mit tudunk eddig. Biztam magamban és odaugrottam hogy elkapom és földhöz vágom, a következő pillanatban már feküdtem a földön és odítottam a fájdalomtól. A srác nem volt erős, de olyan szinten ismerte a legfájdalmasabb pontokat és azt hogy az egyensúlyt hogyan tudja századmásodpercek alatt elvenni az ellenféltől, hogy időm nem volt arra hogy védekezzek.
2014. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2014. júl. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!