Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 23 évesen még eljuthatok erre...

23 évesen még eljuthatok erre a szintre?

Figyelt kérdés

[link]

Kb 8 éves koromig jártam tornára (sissonne, ha valakinek mond valamit), nem vagyok nagy sportember, bár 1-2 éve súlyzós edzéseket végeztem (immel-ámmal), egészen most augusztusig, de betegség miatt abbahagytam.



2017. jan. 21. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, most mennyire vagy hajlékony. De, ha messze vagy ettől a szinttől, akkor nem.
2017. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. jan. 22. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányka elég keményen hiperflexibilis.


Megvannak a hátulütői, és ha nem végeznek vele elég erősítő gyakorlatot, és tanulja meg kezelni az adottságait, hosszabb távon nem fog jól járni. :(


Felnőtt korban ez már elég ritka, de szorgos nyújtással, erősítéssel és tánccal eljuthatsz oda, hogy egy spárga vagy 120 fok feletti lábemelés nem hoz zavarba

2017. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudomm, hogy ez idősebb korban nagyon sok izületi problémával (is) járhat.

Köszönöm szépen, igyekszem sokat és okosan gyakorolni. :)

2017. jan. 27. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!