Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha otthon/konditeremben...

Ha otthon/konditeremben zsákolok, mennyit fejlődhetek boksz szempontjából?

Figyelt kérdés

Régebben jártam edzésre.Nem sokat,kb 10 hónapot.Az edző szerint jól ment.Csak ugye most nincs lehetőségem eljárni,mert 32 kilóméterre van az edzés.Régen is csak heti 1-2 alkalom volt,de most már nem tudok eljárni.

De most a konditeremben felszerelték a bokszzsákot.Arra gondoltam,hogy elkezdek zsákolni.Főleg,hogy hamarosan szálkásítani fogok,így kardiónak kiváló lenne.Egyébként erőemelő edzést végzek és hamarosan versenyre is megyek.



2017. márc. 1. 23:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Régen shotokan karatéztam-ha ez számít valamit
2017. márc. 1. 23:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ütésed javulhat. Meg gyakorold akkor már a Karate rúgásait, mert azok jók. A technika meglesz, de a sparring hiánya miatt nem tudom, hogy mennyit tudnál éles helyzetben használni. Átlag ember ellen lenne némi előnyöd, pláne, hogy izmos is vagy, de egy harcos ellen, aki sparringol rendesen, már hátrányban lennél. Ettől függetlenül csináld, jó az edzésnek.
2017. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha még megvannak a RENDES teknikák a fejedben akkor oké! De csak átlagember ellen.
2017. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 paper_chaser ***** válasza:
Jó hát, csináld.
2017. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!