Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok otthon elvégezhető...

Tudnátok otthon elvégezhető boksz jellegű edzésformát/mozgást ajánlani lánynak? Kicsit izmosodni akarok, persze nem gigászi muszklikkal.

Figyelt kérdés
és tudnátok hozzá rajzot vagy részletes leírást adni meg persze hogy mennyit kellene csinálni belőle, előre is köszi

2013. okt. 6. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kezdj el wing tsun-ozni! (bár az nem otthoni) de hidd el annál hatékonyabb csak a Kung-fu valamely ága lehet!
2013. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

el kellene döntened,hogy a harci képességeidet szeretnéd fejleszteni,vagy a tested kinézetén akarsz változtatni elsősorban.

ha meg személyi edzést szeretnél,azért fizetned kell.

2013. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 *Glissade* ***** válasza:
A Korbács el vállalja ingyen is a személyi edzésedet;)
2013. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Wing Tsunt NE TANULJ!!!! :) Box jellegű edzésforma: ugrálókötelezés (gondolom rajz nem kell hozzá) fogj fél kilós súlyokat a kezedben, és egyenes ütéseket hajts végre alap állásokból. 1 perc ütögetés dinamikusan, majd 5 fekvőtámasz. Ezt csináld naponta 5 percet. E mellett egy kis guggolás, ( vállszélességű állás, lábfejek párhuzamosan előre néznek, hát egyenes, sarok lent, és a térd nem megy a lábujjaid elé) + egy kis felülés. Ütésnél fontos, e a könyököddel állítsd meg az ütést, hanem a bicepszeddel/tricepszeddel! Ha már megy, belevihetsz köríves ütéseket is ( jobb/bal horog fejre-testre) felütések... tömören ennyi :) remélem valamennyit segítettem :)
2013. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*ne a könyököddel
2013. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, kicsit izmosodni akarok az erőnlét miatt, de nem csak a kinézet miatt akarok izmosodni(nyugi nem kell arra gondolni hogy testépítésbe kezdek...)
2013. okt. 7. 17:18
 7/15 anonim válasza:
Miért nyugi, testépítés teljesen természetes dolog. Mármint az elhatározás, az hogy ki mivel lövi magát, az ő dolga.
2013. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szálkásításra gondoltam, és bokszoló ismerősöktől hallottam, hogy a boksz tökéletes erre a célra, persze szteroidok nélkül...
2013. okt. 7. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
az nem igazán világos,hogy milyen összefüggést sikerült találnod az edző vezette ökölvívó edzés és a full kezdő otthoni kalimpálása saját kútfőből között?
2013. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én egy szóval nem mondtam, hogy edző vezette edzést akarok, hanem hogy otthon elvégezhető boksz jellegű edzésformát szeretnék elvégezni...az már más, hogy legalább 7 ismerősöm rendszeres edzésekre jár és ott edz és elmondásuk szerint a legtöbb gyakorlathoz nem kell edző
2013. okt. 7. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!