Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha most 18 évesen kezdek el...

Ha most 18 évesen kezdek el valamilyen küzdősportot még lehetek benne profi? Országos szinten elismert?

Figyelt kérdés
18 at töltöttem pár hónapja, régóta szeretnék elkezdeni valamilyen küzdősportot(szerintem bix lesz amúgy) mindig is sportoltam(országis és válogatott szinten állóképességi sportban), és sportolok is bár már csak heti 5x saját testsúlyos edzés és futás. Az lenne a kérdésem hogy már késő belevágni abba hogy profi szintre emeljem ezt is? Van rá esély hogy még odaérhetek ha tehetséges vagyok benne?
2017. máj. 15. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a nyű az a bix :D
2017. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van esély. Igazából profinak bárki elmehet, még képzetlen is. Csak az a különbség hogy az egyiket szétcsapják és kap érte egy kis pénzt, a másiké meg a siker.
2017. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!