Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muay Thai edzés Budapesten?

Muay Thai edzés Budapesten?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Biztos van. Google segít, hogy hol.
2017. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az lehet, de én konkrét helyre gondoltam, amivel valakinek már volt tapasztalata, oda járt edzésre és/vagy esetleg tanít is ott..
2017. júl. 15. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem értem, ez annyira primitív dolog és bemutatja, hogy mennyire életképtelen tud lenni pár ember. Beírod Googleba, hogy Muay Thai Budapest, kiad 48 találatot és elmész arra, amelyik hozzád a legközelebb van és kipróbálsz egy edzést. Ez ilyen nehéz? A küzdősportok nem olyanok, mint a Kung-fu vagy a Karate stílusok, hogy minden 1000000. iskolában jó az oktatás! De ha nem szimpatikus egyik edzésen a társaság, vagy maga az edzés, akkor mész máshova. Ez ilyen egyszerű. És nem értem, hogy miért várják el ezen az oldalon sokan, hogy majd más elvégzi helyettük a fél perces munkát, hogy találjanak a szerencsétlennek egy iskolát egy városon, ráadásul jelen esetben fővároson belül. Szóval nem értem... Fogod magad és lemész több edzésre, ha az első nem szimpatikus, ilyen egyszerű. Amúgy bocsi, hogy rajtad csattant, csak 2-vel lejjebb ott egy másik polgár, akinek Miskolcra kell Thai Box és már a falat kaparom. Az meg, hogy nem nyalom ki a popóját, hanem elmondom neki, hogy a Google erre hamarabb választ ad, mint bárki ember fia és ez a válasz 0%-ban hasznos, csak megint azt mutatja, hogy az emberek nincsenek az értelmi színvonal magaslatán. No, mindegy. Mondom, menj le egy edzésre és, ha tetszik, akkor maradj ott, ha meg nem tetszik, akkor menj máshová. És ha te extrém komoly szinten akarsz foglalkozni ezzel és azért kérdezel itt, mert neked a legjobb kell, akkor is él az a lehetőség, hogy lemész egy edzésre és megkérdezed, hogy van-e olyan felkészítés itt, ami neked kell, ha meg nincs, akkor tud-e ajánlani az ottani mester egy másik iskolát. Ilyen egyszerű. Ennyire szerintem mindenki legyen életképes, hogy a 21. században az interneten megtaláljon valamit, amit keres.
2017. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tl;dr
2017. júl. 15. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Levegő jól beszél.

Attól hogy valaki küzdősportoló még nem ismeri az ország összes klubját.

2017. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!