Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ketrecharcos akár meg is...

Ketrecharcos akár meg is halhat a meccsen és senki nem lesz érte felelős?

Figyelt kérdés
Szerződésben ezt aláírja, hogy akár az életével játszhat?
2017. szept. 19. 23:48
 1/7 anonim válasza:
Azta! Ez érdekes kérdés! :D Ez most csak az én véleményem.: Nem hiszem mert ugye azért vannak ott is szabályok. Szerintem "max" összeeshet, elájulhat vagy valami ilyesmi. Meghalni azért nem tud :D Báár.. Vannak eléggé durva meccsek!
2017. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szerződés szerint szabályos körülmények között történik a halál oka pl egy ütéstől akkor igen. Ha nem engedi el a bíró egyértelmű jelzésére fojtásnál és megfullad, vagy ellöki a bírót és még ájultan is üti a földön betörik a koponyája és hasonló, akkor nem.

McGregor ezért gondolta komolyan a 2 évvel ezelőtti rövid visszavonulását, mert ott volt a meccsen amikor kiütötték egy barátját, aki este a kórházban meghalt. Tudják mit tesznek kockára a pénzért és sikerért.

2017. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ki volt az a barátja?
2017. szept. 21. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy McGregor csapattársa, Charlie Ward ölt meg egy portugál bunyóst, Joao Carvalho-t.

Bokszban még így is nagyságrendekkel többen haltak meg, mert az többségében arról szól, hogy ki veri szét a másik fejét jobban, MMA nagy része egymás gyömöszölése, wrestling, jiu-jitsu. A halálozások is általában fejrúgás, vagy ütés miatt történnek, mint a fent említett eset.


[link]

2017. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, hogy a portugál bunyós mennyire volt a barátja, szerintem nem volt az, bár írt egy hosszabb részvétnyilvánítást Conor, de nem úgy néz ki, hogy a barátságuknak ez betett volna Charlie Ward-al, mert csomó közös képet rakott ki azóta is Conor vele.

[link]

2017. szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván vigyáznak egymásra, de gondolj bele, valaki sétál elesik és belehal, szóval ott is megeshet hogy meghal valaki:/
2017. szept. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az MMA még gyerekcipőben jár, legalábbis az a része amit a nagyközönség lát belőle...MMA tulajdonképpen mindig is volt, alvilági bunyók formájában, ahol két rivális tábor "erősemberei" összemérték, hogy ki a kemény gyerek...Ebben pénzt látott az amerikai fickó és képernyőre vitte némi finomítással. Ennyi.

Nem tudjuk hányan haltak meg, de gondolom nem páran.

A boksz meg kb. az ókor óta sport, tehát tudjuk mi történt. Általában ha valaki meghal az valamilyen mulasztás miatt történik, ami sokszor orvosi vagy bírói.

Nem állítják le időben vagy engedik korábban szerzett sérüléssel, például agyrázkódással harcolni az illetőt.

De sajnos olyan van, hogy belehal a verésbe az egészséges versenyző.

2017. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!