Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van értelme boxolni 18 évesen?

Van értelme boxolni 18 évesen?

Figyelt kérdés

Èn mèg nem vagyok 18 ,de ha majd annyi leszek (tobb mint 1 ev).

Akkor van e ertelme elkezdeni?

Ugye akkor mar vege az iskolanak kb. Ès nem kell magam kitől megvédeni? Mert felnőtt leszek.

16/f


2017. szept. 28. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%

18 évesen régesrég késő már ha valamit el is akarsz érni.


ha csak tinglitangli hovbbi lenne akkor oké.

Én versenyszerűen úsztam 6 éves koromtól, 13 évesig. Majd jött egy betegség és 16 évesen mentem vissza hoyg újrakezdjem és megkérdezték mit keresek ott. 16 évesen már hova meg minek.


Azóta is úszom persze na de a versenyszerűségnek vége is lett akkor 13 évesen.

2017. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Első, hagyjad a hülyeségeidet, mert senki nem kíváncsi rá, pláne az értelmes réteg idegrendszere! Köszönöm!


Kérdező, persze, hogy van értelme elkezdeni Boxolni, mindig van értelme. Én 18 évesen kezdtem és abszolút jobb harcost farag belőlem és önvédelemre is tökéletes. Versenyezni valóban késő, de az kit érdekel? Nem az a lényeg, hogy mindenkinél jobb legyél, önvédelemre kell, sportérték szempontjából, egészség szempontjából. Teljesen jó választás. Hajrá, jó edzést!

2017. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

"Versenyezni valóban késő, de az kit érdekel? N"


Hát öööö mondjuk azt, aki versenyezni akar(na)?

2017. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

" és önvédelemre is tökéletes"


Az hogy is volt amikor egy eu-bajnok bokszolót egy szórakozóhelyen egy részeg akárki 1 pillanat alatt leszúrt.... az hogy is volt?

2017. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"az értelmes réteg idegrendszere! "



öö... van itt olyan? hát én olyat még itt nem láttam.

értelmes ember mit keresne itt? A sas mit keresne a tyúkólban...

2017. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sohasem késő elkezdeni semmit se 20 évesen kezdtem el muay thaizoni és versenyzek. ;)
2017. szept. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja hát én is indultam bringaversenyen... hogy hanyadik lettem azt ne kérdezd.
2017. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A sportnak minden életkorban van értelme . Tehát érdemes belevágnod . A versenyzésről már valóban lekéstél mivel a profi ökölvívó " karrierhez " gyermekkorban kell elkezdeni az említett küzdősportot ( sőt minden sportot amennyiben az élmezőnybe akarunk tartozni ) . De azért az amatőrök között még szép eredményeket produkálhatsz . Önvédelem szempontjából sem rossz választás . Az igaz hogyha az ellenfeled előránt valamit , na abban az esetben tedd félre a büszkeséged és inalj el . Inkább a büszkeséged sérüljön ne pedig te . Az 1 vs 1 bunyóban ( ahol senki sem készül pl kést rántani és csak puszta kezes verekedés van kilátásban ) pedig nagy előnyt jelenthet ha jól ismered a boxot .
2017. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van, valaki évekig tolja mégis van hogy egy új tag rövid időn belül elveri :D
2017. szept. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Te, srác... Értem én, hogy úszó vagy, de akkor mi a rákot akarsz egy küzdősportos kérdés alatt? Fogd magad és menj segíteni az úszóknak, mert az, hogy hülyeséget beszélsz, nem jó senkinek! Valószínűleg nem versenyezni akar a kérdező, mert tudja jól, hogy ahhoz már késő lehet. De engem kiskoromban sem érdekelt a versenyzés soha, ilyenek is vannak.


Az önvédelmi példád is a legnagyobb marhaság a világon, amit írtál, és lusta vagyok ragozni neked, menj úszni, ahhoz értesz, talán. Ahogy én nem írok az úszással kapcsolatos kérdések alá, úgy te se írj a harci stílusokkal kapcsolatos kérdések alá. Köszönöm!

2017. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!