Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Igy érdemes elkezdenem járni...

Igy érdemes elkezdenem járni thai boxra? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 185 cm és 95 kg izmos testalkatom van !és mindig szerettem verekedni
2010. jún. 1. 20:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Persze, hogy érdemes! Nagyon jó feszültség levezető ráadásul összpontosítani is megtanít!. Ráadásként én imádom azokat a srácokat akik thai boxra járnak. :)


21/L

2010. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Így érdemes,ilyen fiatalon főleg!Odaírtad hogy mindig szerettél verekedni,azért brahiból senkit ne verj agyon...
2010. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert hosszúak a végtagjaid és így távol tudod tartani az ellenfelet magadtól. Én is ma megyek első edzésre, de én is csak azt tudom javasolni hogy akármilyen verekedős is vagy, ne köss bele másba, a Thai Box edzők többsége tiszteletre, alázatra és a Thai Box iránti "megszállottságra" tanítja tanítványait, szóval egy thai Boxoló legyen tisztelettudó, szerintem.
2010. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz a válszokat!!
2010. jún. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!