Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan fogyhatnék le koplalás...

Hogyan fogyhatnék le koplalás nélkül?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló miatt állandóan éhes vagyok és mindig rágcsálok vmit, főleg csokit. Sajnos egy év alatt 6 kg-t híztam.Főleg a hasamon jelentek meg zsírpárnák.. :(

Hogyan tudnám eltüntetni koplalás nélkül? Persze lemondok a sok csokiról, de még egyéb ötletek?


2010. jún. 5. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, örülök, hogy a Sport témába tetted fel a kérdést, és nem a fogyókúrába. Változtass! A fehér lisztet, cukrot hagyjd el TELJESEN az étrendedből, no meg persze a nasikat, rágcsálnivalókat és cukros üditőket is. Napi legalább 2 liter vizet igyál meg, egy héten minimum 3-4 órát sportolj, ezenkívül napi ötször étkezz, kis adagokban. Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, a tésztát hanyagold amennyire tudod... lefekvés előtt 3 órával ne egyél már semmit.
2010. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:

Szia, próbáld ki a szénhidrátmentes diétás, az ugyanis kivétel nélkül minden embernek bejön...

Csirkehús, halhús, pulykahús, zöldségek, tojásfehérje...

Ezeket egész nap eheted, lefekvés előtt is. Igyál kávét, aludj kevesebbet, mozogj, és egy hónap alatt sztem lemegy a 6 kg.Volt akinek több is, csak izom maradt. A csokit, édességet, gyümölcsöt, zsiros húst, egyéb zsiros ételeket, kenyeret kerüld...

2010. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem anyázni akarok, de ha szénhidrát helyett is fehérjét eszel annak valóban lesz eredménye, de nem fogyás, hanem szétroncsolódott vesék formájában. Ha alvás helyett kávézol, nem regenerálódnak rendesen az izmaid, és azok fognak leépülni a zsírfölösleg helyett.
2010. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:

tudományos kutatást tudsz mondani arra, hogy napi hány gramm fehérje ba...a szét a vesét???

Érdekes testépítők milliói nem vesebetegek, pedig egy fél kiló fehérjét fogyasztanak... A zöldségekbe is van szénhidrát, mindössze rostos emiatt nem hízlal...

Én sem anyázni akarok, de segíteni a kérdezőnek aki lefogyni akar...

2010. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van link, remélem tudsz angolul. [link]

Minden kiló izom után 2 gramm fehérjére van szüksége a szervezetnek, ennél több felesleges és csak kalciumot von el. Mivel a testépítők testépítők, sokkal nagyobb az izomzatuk mint az átlagnak, tehát több fehérjét kell fogyasztaniuk pusztán hogy ezt fenntarthassák.

A zöldségekről annyit, hogy komplex szénhidrátokat tartalmaznak amit a szervezet csak energia felhasználásával tud még több energiává alakítani, ellentétben a teszkós csokival például, amit egyből energiává alakíthat.


Hogy a kérdezőnek is segítsek, a fogyás nem varázslat: keveset és egészségesen kell étkezni, többször kis adagokban, és mozogni amennyit egyébként is mozognál. Ennyi a trükk.


Nem csak a fehérjementes "diéta" ilyen káros: a szénhidrámentes diétától lebomlik az izomzatod, a zsírmentes során pedig rengetegféle vitaminhiány lép fel (lásd zsírban oldódó vitaminok)

2010. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:

igen tudok angolul, de most énis linkeljek olyan oldalakat amik ennek ellenkezőjét bizonyitják???

És hogy lehet olyant irni, hogy szénhidrátmentes diétával lebomlik az izomzat???? Hogy bomlik le az izomzat, amikor fehérjét fogyasztasz???? Én már nemegyszer szálkásodtam le ezzel a módszerrel és rengetegen a környezetemben... Visszatérve a testépitésre, nekünk is ugyanolyan a vesénk mint neked, attól, hogy nagyobb az izomzat, még a több fehérjére ugyanugy kéne reagáljon a vese, és soha senkit nem láttam akinek gondja lenne... De jó, akkor a kedves kérdező eldönti kire hallgat, rád aki mindenféle női oldalakról vagy kitudja honnan szedi az okosságait, vagy rám aki tapasztalatból beszélek. Egyen gyümölcsöt amiben cukor van, meg szénhidrátokat és vagy lefogy vagy nem, vagy ne egyen szénhidrátot és lefogy tuti.. A volt barátnőm aki világéletében sovány volt, banánnal meg kiwivel hizott 5 kilót...

2010. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koplalás nélkül sehogy nem fogyhatsz le!
2010. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!