Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék? 165centi...

Hogyan fogyhatnék? 165centi magas vagyok 92kg, szoktam tornázni, fekfőtámaszozni, de nemigazán használ, mi a véleményetek? Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
165cm vagyok,92kg, szoktam tornázni,fekfötámaszozni,de nemigazán tudok fogyni,mi a véleményetek,adnátok tanácsoka ,köszi a válaszokat!
2011. okt. 21. 17:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
szerintem egyél kevesebbet, járj el társaságba, sportolj valamit, és az édességeket csak néhanapján egyed. Én így tudtam leadni 14 kilót :) Remélem segítettem, és sok sikert a fogyáshoz:) 16/F
2011. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem eszem sokat,édességet is nagyon ritkán,társaságba nemtudok járni borsod megyéből,Abádszalókra költöztem a páromhoz,nemigazán ismerek itt senkit,te hol lax?am köszi hogy irtál!telszám csere esetleg.talán te tudnál nekem segíteni,igy nagyon egyedül érzem magam.
2011. okt. 21. 18:10
 3/19 anonim ***** válasza:
sportolj valamit nem muszáj olyat amibe futni kell szerintem jó a birkó is
2011. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
oké,köszikeh!
2011. okt. 21. 18:24
 5/19 dirtboy ***** válasza:
88%

kellene egy fogyókúrás étrend amivel eléred hogy a napi bevitt kalóriád negatívban legyen az ajánlott napi kalória menyiséggel.

az étrend mellé kellene egy kis aerob mozgás,pl.kocogás,gyors séta,biciklizés stb. mivel elég nagynak mondható a súlyod ezért inkább a biciklizést ajánlanám, az jobb az ízületeknek mint a kocogás.

elmehetsz edzőterembe is ott használhatsz szintén szobakerékpárt,taposó gépet a lényeg hogy fogyassza a kalóriát.

kitartás kell és menni fog,csak tartsd be a fogyókúrás étrendet.

2011. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
pl:miket kellene ennem?
2011. okt. 21. 18:32
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget,szeretek bringázni de csak nehezen megy,pár évvel ezelőtt mind a két talpamba belement rozsdás szeg,meg lúdtalpamis van,
2011. okt. 21. 18:36
 8/19 dirtboy ***** válasza:
48%

gyakorlatilag bármit ehetsz addig amíg a kalóriád a határon belül van.

amiért nem érdemes bármit enni az az hogy a hizlaló kajáktól gyorsan összejön a kalória mennyiség és utána már nem ehetnél semmit aznap, ami így elég egészségtelen lenne.

javaslom hogy nézd meg hogy mennyi kalória kell neked és nézz hozzá fogyókúrás étrendet.

neten mindet megtalálsz majd csak keresni kell.

2011. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagymon szépen köszönöm a válaszodat,és utána nézek a neten,amugy nemed?
2011. okt. 21. 19:49
 10/19 dirtboy ***** válasza:

22/F vagyok

a nevem egyébként Dirtboy csak most nem használom

kitartást és sok sikert kívánok a továbbiakban

2011. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!