Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék még erősítés...

Hogy fogyhatnék még erősítés mellett?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja elkezdtem diétázni, és leadtam kb. 10 kilót. Most 93-94 vagyok, és úgy gondolom, hogy a magasságomhoz(194cm)úgy 85 lenne az ideális. Eddig minden héten leadtam kb 1 kilót, és úgy gondoltam elkezdek egy kicsit edzeni. Futok, biciklizek minden nap, és mellette úgy 30 percet kondizok. 2 hete edzek, és ezalatt csak nehezebb lettem. Ha el akarom érni azt a kitűzött célt, ne kondizzak? Szeretnék felsőtestre is erősíteni, kar/hasizomra de közben 90 kg alá menni.
2011. szept. 14. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg némi izomnövekedés a + súly emitt ne aggódj az izomszövet úgyis nehezebb, mint a zsírszövet. Úgy nincs értelme lefogyni, hogy ugyanolyan zsíros maradsz, ne hagyd abba.
2011. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha képes vagy heti 1 kilót fogyni, az bíztató dolog. ne ba.szd el azzal, hogy egy számot kergetsz a mérlegen. a meghatározó tényezők: testzsír (arány), kinézeted.

hogy te ólomlábbal 100 kilósan éred el az egészséges testkompozíciót, vagy több izommal 85 kilóval, kevesebb izommal 75 kilóval, az mind egy dolog, a tömeged teljesen mellékes!

2011. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!