Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gainer 3000!? Sziasztok! A...

Gainer 3000!? Sziasztok! A gainer 3000 nevű tömegnövelőt hogyan érdemes szedni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 14:31
1 2
 1/13 clint ***** válasza:
100%

mível semmi különleges nincs benne, ezért szedd ugy ahogy a dobozra van irva...

Edzés után megiszol egy turmixot ennyi.

Ha nem edzel akkor kidobtál egy kis lovét az ablakon mert nem fogsz egy dekát sem hízni.

2010. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A dobozra sajna semmi nincs írva, annyi hogy 4 kanállal keverj el vízben, vagy tejben. (amúgy erre is kíváncsi lennék, hogy melyikben jobb vízben, vagy tejben!?) De hogy mennyi folyadékkal, mikor, hány adag... semmi nincs írva :/ de énis úgy gondoltam hogy edzés után, meg még reggelre.
2010. jún. 11. 19:10
 3/13 clint ***** válasza:

Reggelre csak akkor, ha bírsz utána enni... A kajától fejlődsz inkább... Legalábbis a jó kajától.

Edzés után, természetes, hogy igyál, de vizzel idd...

Egyrész azért mert a tej zavarja a tápanyagok felszivodását.

Másrészt mert nem teliti vizzel a gyomrod annyira.

Most gondold végig, ha a tej jó lenne... ' liter tartalmaz sok fehérjét és sok szénhidrátot, ennyi erővel szimplán lehetne azt inni edzés után... de nem jó.

2010. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de mennyi vízben oldjam fel ?

A dobozra annyi van csak írva hogy 4 adagolókanál...

2010. jún. 13. 09:44
 5/13 anonim válasza:

Szia!

ha ízesített(általában az) akkor annyi vízben amennyiben neked könnyen csúszik, én személy szerint nem mindig fogadtam jól azt a sűrűségét így kicsit hígabbra csináltam, igaz akkor az íze lett vizesebb. de hatásban szerintem nem sokat oszt szoroz az oldottsága.

bár általában a testépítésnél a víz fontos szerepet játszik(nem a izom felvizesítő dolgokra gondolok, hanem úgy ált.), sztem minél több vízzel gazdálkodik a szervezeted, annál jobb. sztem könynebben is felszívódik, meg eddzés közben így is úgyis iszol, így mindegy h azt a vizet mikor viszed be. sztem ízlés kérdése...

rem segíthettem vmit.

én így alkalmaztam, mikor mennyire hígan esett jól... inni úgyis ittam.

2010. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 clint ***** válasza:
4-5 deci alatt ne igyál cukortartalmu turmixot mert fifi fosi lesz:)
2010. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
30 dl pálinkával az egészet egyszerre ;)
2010. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
van ennek a gainer 3000nek vmi mellékhatása?
2010. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

nincs, mármint nem ilyen hormonos, meg durva dolgok ezek.

Kb. liszt meg tojáspor:D:D de komoly, szénhidrát meg fehérje van benne több, meg egyéb ízesítő, meg mittomén milyen adalékanyagok. egy turmixpor anyagaihoz képest kb annyi az eltérés h ha nem edzel és úgy eszed, hízol mint a disznó.

2010. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Valaki mondja már meg, hogy az első, vagy az utolsó válaszolónak van-e igaza!!! Érveljen is a válasza mellett!
2010. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!