Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki tud egy jó helyet...

Valaki tud egy jó helyet Győrben, ahol valódi harcművészetet oktatnak?

Figyelt kérdés
Olyan hely kéne, ahol megtanulok jól ütni és rúgni, esetleg földharcot, hogy az utcán is megtudjam magamat védeni.

2018. ápr. 12. 19:22
 1/2 Ghost425 ***** válasza:

Győrben van Ju Jitsu edzés

Itt megtanulhatsz mindent: ütéseket, rúgásokat, dobásokat, önvédelmi technikákat, földharcot, fegyveres és fegyer elleni harcot.

[link]

Heti háromszor is járhatsz ide. Nem tudom milyen az edzés minősége, ha van szabad küzdelem edzéseken, ha nem csak a levegőbe gyakoroltok, hanem van boxzsák, ütőpajzs, pontkesztyű, akkor megéri aide járni. Én is ezt a stílust űzöm, rúgásokban nagyon jó, az ütéstechnikáját ki lehet egészíteni boksszal, de anélkül is elmegy. Ha komolyan csinálod kb. 4-5 év alatt el lehet érni egy olyan szintet, amikor már meg tudod magad védeni.


Illetve még van sok küzdősport is. Ezekben kevesebb technika van, viszont azokat többet gyakoroljátok. Itt van lehetőséged versenyzésre is. Utcára talán jobbak a harcművészetek, mivel azok oda készültek és nem a ringbe, de a küzdősportok is megállják ott a helyüket.


Van boksz Győrben ebben ugye csak ütés van, de abban a bokszolók a legjobbak, mivel ők ezt sokkal többet gyakorolják, mint a többiek. Illetve a lábmunkát is itt tudod legjobban megtanulni.

[link]

[link]

Illetve van még thai box is:

Itt van rúgás, térd és könyök is. Nagyon jó és kemény sport, ezt is csinálom a ju jitsu mellett.

[link]

[link]


Olyan helyre menj, ahol van küzdelem kesztyűben, van zsákplás, vagy legalább ütőpajzs, pontkesztyű.

Ezek azok a sportok, amikről tudom, hogy jók és vannak Győrben.

Remélem tudtam segíteni!

2018. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

koko gym

Vicc volt, oda ne menj xDD

2018. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!