Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Heti 3 boxedzésem van, de...

Heti 3 boxedzésem van, de szeretnék itthon is edzeni? Hogy csinàlnam?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem kb. ,de ahogy elnézem edzésen mindenki jobb nàlam.

Van itthon boxzsák ,sulyzó kesztyű. Hogy fejlesszem a gyorsaságom . Edzés végére általában kifulladok kb. alig bírok ütni.

Itthon hogy üssem a zsákot tiszta erőmből és hány percig üssem 3 és utàna kis szünet?


2018. jún. 30. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el kocogni heti 2 x fél órát.
2018. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is boxoltam.Már nem azért,de a többiek (szerintem) régebb óta csinálják,több tapasztalatuk van,azért "jobbak".

Azt írtad kifulladsz a végére.Akkor az állóképességen kell fejleszteni,"edzettebbnek lenni". Technikát majd az edzők mutatják,segítenek és hidd el,idővel bele jössz.Amit tanultál edzésen,otthon is próbálgathatod.Esetleg videókat nézz,abból is el tudsz lesni ezt-azt.Én pl bandázst úgy tanultam meg kötni:D

Ha tiszta erőből ütöd a zsákot,nem leszel profibb.Többet ésszel,mint erővel.

17/L

2018. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!