Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Spartan race felkészülés?

Spartan race felkészülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Spartan Super race-re készülök. Milyen gyakorlatok válnának hasznomra a konditeremben? Húzódzkodás,tolódzkodáson kívül(mert azokat csinálom már ezerrel),kardiónak meg terepfutok+ugrálókötelezek.

2018. nov. 20. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Burpee minden mennyiségben. Mondjuk napi olyan 100 darab fölött. Ha azt hiszed képes vagy bünti nélkül végigcsinálni, tévedsz. Háromszor büntiztem legutóbb, abból kettő azért volt mert többszemélyes akadály volt, és sokan rohadtul nem voltak tekintettel arra, hogy más is halad, tehát leestem. Függeszkedés fogáserő miatt, nem, a húzódzkodás önmagában nem elég. Nem tudom, hogy idén superre mekkora távot jósolnak, de a 13km+ sokszor 18-at jelenthet, szóval készülj fel lelkileg is.
2018. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ezek mellett erőemelő edzéseket csinálok,csak nem tudom azok mennyire válnának hasznomra.
2018. nov. 20. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős vagy sosem hátrány, csak legyél hozzá mozgékony is és jó állóképességű és nem lesz baj. Ha a tested fárad a mentális erőd visz majd.
2018. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. nov. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!