Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítési csíkok (? ) (info...

Testépítési csíkok (? ) (info lent)

Figyelt kérdés

Már rendszeresen kondizok 4-5 hónapja, és majdnem 2x akkora lett a karom. De észrevettem hogy a karomon megjelentek az ún. "csíkok" (amik hirtelen növéstől vagy hízástól is előjönnek) és ezekkel mit tehetek? Tudom elmulasztani nem tudom, de nem befojásol semmit, szóval kondizhatok attól ugyanúgy csak szépséghiba vagy pihentessem, mert nem jó? Ha árt akkor mit árt?

Köszi előre is a válaszokat


2010. júl. 6. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4-5 HÓNAP ALATT ennyit vastagodott a karod?Hogy csinálod?Milyen gyakorlatok milyen sullyal mennyi ismétléssel és mit eszel hozzá?
2010. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Osynho ***** válasza:
Természetes dolog, ne foglalkozz vele. A karod pl 28-ról nőtt 56cm-re? Vagy hogy kell ezt érteni? :)
2010. júl. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem eszek semmilyen fehérjedús kaját, csak a normális étrendem. Hát majdnem kétszer akkora szóval pl 25volt és most 40-45körül (sohasem mérem csak látásra). Általában csak felsőtestre gyúrok. Kar, mellkas gyakorlatokat nyomom. Minden gyakorlatból 4*10et csinálok.

Akkor nem baj ha így tovább edzek? csak továbbszakad?

2010. júl. 7. 07:29
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja és 25 cm a karomon még nem volt annyi izom, inkább bőr meg háj de mostmár tiszta izom a mostani. (nem valós adat fogalmam sincs mennyi a karom csak egy példa volt)
2010. júl. 7. 07:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Áhh hülyeség XD Az a nagy kéz 70% zsír , fogadni mernék . Vagy nem akkora a kezed , mint gondolod , csak te látod nagynak . Az 50-es kéz egy-két évtized munkája . Nah mind1 , lehet , hogy neked csoda-genetikád van .
2010. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te olvasod amit én írok vagy csak írsz a nagyvilágba? Mindkét saját kommentemben utaltam arra hogy nem tudom mekkora a karom (mert nem mérem) csak az arányokat nézd! elképzelheted te ezt 2cm-vel is nekem mind1 csak leírtam nagyobba hogy az olyan h...e is megértse mint te. De ezek szerint tanár se lesz belőlem, mert nem értetted meg. Na nem baj majd akkor tesi órákat tartok, hátha azon nem buknál meg.
2010. júl. 7. 12:38
 7/16 Osynho ***** válasza:
"Nem eszek semmilyen fehérjedús kaját" És miért nem?
2010. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy genetikára visszatérve tényleg erős csontozatú vagyok, de ezzel SEM arra célzok hogy 50es karom van. De fél évvel ezelőtt is nagyobb volt egy átlag embernél a karom, nem egy kimondott pálcika vagyok.
2010. júl. 7. 12:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem testépítő akarok lenni, csak szálkásítok/tanék, és nem akarok akkora karokat hogy ne férjek be az ajtón. Én más sportot űzök komolyabban ez a kondi csak szórakozás számomra.
2010. júl. 7. 12:42
 10/16 Osynho ***** válasza:
És a fehérjétől hegyolmlás leszel szerinted? :D Amennyit írogatsz itt a karod méretéről, annyi idő alatt 10x lemérhetted volna. :P
2010. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!