Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítési tippek? Bővebben...

Testépítési tippek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm hatására testépítési tippeket szeretnék kapni, a felsőtestem szeretném edzeni, 17 éves vagyok, arra lennék kíváncsi, hogy milyen gyakorlatokat+étrendet kell követnem, hogy nagyjából ilyen legyen a testem:

[link]


[link]


[link]


2009. szept. 28. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem magamról írni: jelenleg egy kis felesleg van a hasamon. Engem olyan nagy mértékben nem zavar, de őt annál inkább.
2009. szept. 28. 22:16
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kis nyeszlett testépítőt még nem nagyon láttam.

Amúgy mi az, hogy a felsőtested akarod edzeni?

Nincs olyan, hogy felsőtestépítő.

Vagy Te hogy gondolod ezt ?

2009. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszerű: mert ez nem testépítő, és én sem testépítő szeretnék lenni, csak egy testépítőtől várok elsősorban segítséget. Hogy hogy gondolom? Úgy, hogy csak a felsőtestem edzem, és például a vádlim, és a lábam nem. Tehát, hogy még1szer mindenkinek nyilvánvaló legyen: Nem szeretnék testépítő lenni! De ezek még mindig nem tippek :(
2009. szept. 28. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen egyértelműen írtad le mit szeretnél, ne foglalkozz a kötözködőkkel. Én nem vagyok testépítő, de amennyit tudok a témáról az alapján: hasprés+felülés+mellre edzés+karra, és figyelj a táplálkozásra. A fehérjére kell ügyelned, meg arra, hogy ne vigyél be sok szénhidrátot. De ha idetéved egy valódi testépítő, aki ért is hozzá, majd megerősít/lehurrog.
2009. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

először lepucolnám a hasam egy diétával, utána tömeget növelnék figyelve a szénhidrátra, hogy ne zsírosodj el. Ha mindenre odafigyelsz, akkor jövő nyárra már kinézhetsz úgy mint a képeken.


egyébként meg body.builder.hu

2009. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
itt egy oldal nézd meg : www.ra.mlap.hu
2009. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Annyit hozzátennék a fentebb említettekhez,hogy mikor én kondiztam, tanácsolták a heti egy lábazást is,mert ettől elméletileg 25%-kal gyorsabban fejlődik a felsőtested.
2010. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"hasprés+felülés+mellre edzés+karra"



Szerintem a mellel és a karral ő is tisztában volt...

Ha nem fogyatékos.

2010. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sangre001 válasza:

15 éves vagyok mielőtt páran kiröhögnek a korom miatt hallgassatok végig!

2009 Karácsonyán kaptunk egy multifunkciós edző gépet amit kb 9hónapig használtam az apám segítségével (sajna az apám "kinőte" és már rendes konditermekbe járkál azóta) és tudok egy s mást tőle hiddjétek el!! egy gramm izom nem volt rajtam kis fogpiszka testem volt amióta gyúrok sokkal izmosabb lettem!!Tudniillik én egész testre edzek nem csak felső testre!Nah most,kicsit elba**tam hogy nem sportoltam rendszeresen kisgyerek koromban mert gerincferdülésem van az orvos azt mondta hogy 1 évig nem gyúrhatok és akkor majdnem elsírtam magam és nem azért mert kis csaj vagyok hanem mert rájöttem hogy imádok gyúrni!!azóta fél év telt el és már leszarom hogy mit mondott az orvos!amióta nem gyúrtam az orvos miatt azóta az egész hátam fáj,lábam,kezem is...újra elkezdtem gyúrni mert észre vettem hogy már "esek szét"!!most így sokkal jobban vagyok és olvastam nem egy helyen a neten hogy gerincferdüléssel gyúrni jót tesz!!persze csak normálisan!


erről ennyit lényeg megint lendületben vagyok és mint tapasztalt fa**ika (én) szerintem adhatok pár tippet:(főleg hogy faterom is folyton mondogatja hogy ez meg ez milyen ku**a hatásos)ha csak felső testre akarsz gyúrni az nem jó mert ha felső tested csípőtől felfelé elkezded gyúrni a lábaddal nem lesz egy súlypontban ami nem túl jó!!tisztában vagy vele hogyan kell felsőtestre edzeni főleg hogy jó páran már írtak is rá...ugye mellkasra se egy fajta kép lehet edzeni!ha még nem is teremben edzenél akkor is több féle kép lehet mellre edzeni!lehet normálisan,szűken,tárólgatni,minuszban,pluszban!ha szűken csinálod akkor a mellkasod közepe fejlődik ami jó ha valakinek tyúkmelle van mert a két mellkasának a közepén elkezd ki domborúlni,ha tárolgatsz akkor a mellkasod "széle" fejlődik,ha minuszban nyomod akkor a mellkasod alul nő ha pluszban akkor a felsőrésze!hasra felülés,lábemelés stb ezek mind jók!ha simán felülésezel nem kell mondanom hogy mi lesz...ha lábat emelsz akkor meg a hasad alatti rész is fejlődik!ha csuklyára gyúrsz akkor a nyakadnál fejlődik!!a hát izom mellett nagyon fontos hogy ezekre is oda figyelj amivel szerintem tisztában vagy plusz a kar!én mindenemet edzem még a csípőmet is és ajánlatos neked is!!persze mondom hogy a lábadat is edzed!

ha fogyni akarsz akkor tudok ajánlani egy ku**a jó edzés programot és diétát amit most nem írnék le mert már eddig is sokat írtam de ha érdekel itt az msn -em vegyél fel! sangre-1996@hotmail.com ezzel az edzés tervel az apám 2 hónap alatt nem kis fölöslegtől szabadult meg de azért tudd hogy ha nincvs más rajtad csak felesleg és itt nem kötöszködni akarok és ha így leszálkásítod magad akkor nem lesz valami hú de jó tested :S de sok sikert ettől még :) ha engem kérdezel akkor gyúrj pár hónapot szépen tömegnöveléssel felveszel egy kis plusz izmot csinálod pár hónapig és aztán meg egy brutális diétás programot akkor meg már csak izom lesz rajtad!

2011. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!