Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítési csíkok (? ) (info...

Testépítési csíkok (? ) (info lent)

Figyelt kérdés

Már rendszeresen kondizok 4-5 hónapja, és majdnem 2x akkora lett a karom. De észrevettem hogy a karomon megjelentek az ún. "csíkok" (amik hirtelen növéstől vagy hízástól is előjönnek) és ezekkel mit tehetek? Tudom elmulasztani nem tudom, de nem befojásol semmit, szóval kondizhatok attól ugyanúgy csak szépséghiba vagy pihentessem, mert nem jó? Ha árt akkor mit árt?

Köszi előre is a válaszokat


2010. júl. 6. 23:35
1 2
 11/16 Osynho ***** válasza:
Egyébként az érdekes, hogy azt írod volt háj a karodon meg még erős is a csontozatod, de 25-ös volt. Ez így együtt nem igazán fér össze :)
2010. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szintén utolsó!!!! Az első két kommentenben utaltam arra hogy ez viszonyítás csak egy szóval se mondtam hogy akkora. A harmadik és a negyedik kommentem is olvasd el hátha felfogsz belőle valamit. Bár kétlem húgyagyú
2010. júl. 7. 23:20
 13/16 Osynho ***** válasza:
Látom f@szagyerek vagy... Mindegy, látom túl okos vagy, hogy vitázzunk. Centi előkerült azóta, vagy most mekkorára tippeled a karodat? :)
2010. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ inkább hagyjuk ne írjatok inkább, mert ilyen hülyéket mint ti.
2010. júl. 8. 12:01
 15/16 Osynho ***** válasza:
Ja, mindenki hülye...rajtad kívül :)
2010. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 yayoy ***** válasza:
Az 50-es kéz egy-két évtized munkája . Nah mind1 , lehet , hogy neked csoda-genetikád van . LoL 2 évtized komplett vagy haver????
2010. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!