Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri ez a bicikli?

Megéri ez a bicikli?

Figyelt kérdés

[link]

Tudtok jobbat ajánlani

ugyanebben az a

árkategóriában?

Terepen használnám, erdő, kisebb dombok, ilyesmik.



2019. aug. 5. 12:19
 1/4 szlory ***** válasza:
100%

Megérheti, alapvetően ezzel a márkás(abb) alternatívával van pariban, és mint látod, észrevehetően olcsóbb:

[link]


Azért úgy vélem, nem sok közelebbi kapcsolatod van a terepen bringázással. Hadd javasoljam, hogy ne 27.5+ -os kereket válassz. Ha a Decathlonos marad, akkor mindenképp sima 27.5 vagy ha magasabb vagy és kevésbé számít a fordulékonyság, "bmx"-es jelleg, akkor 29-es kerekekkel kérd (erre a decathlon switch'n ride lehetőséget ad tudtommal)


Ha megnéznél mást: "Cube Attention SL MTB 27,5" kerékpár 2019" vagy "CUBE Acid 27.5 kerékpár 2018", ezek nagy vázméret esetén automatikusan 29-es kerekekkel jönnek.


Indokom, hogy az Eagle rendszert költségesebb fenntartani (SRAM lánc és sor ára), ráadásul ha nem tudod, milyen áttételre van szükséged, akkor pl. a 2x10-es rendszerek jobb eséllyel fognak kiszolgálni a szélsőséges helyzetekben is. (Bár most nézem, erdő, kisebb dombok - egyszóval nem az, amitől áhítoznék a hatalmas áttétel átfogásra :D )


Ezeket a bringákat egytől egyig úgy tervezik, hogy bizonyos üzemóra után a levegős teleszkópot szervizeltesd. Érdemes tehát erre tekintettel lenned, úgy bringát venned, hogy figyelsz arra, hol fogod szereltetni (megfelelő minőségben). Nekem az Attention SL praktikus választásnak tűnik, egyedül a fékrendszere alpári. Az Acid frankó, ellenberger 2x11-es, költségesebb, kezdőnek meg minek is - viszont legalább egy alapvetően normális féket kapott. Dönts te.

2019. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a teljes körű választ. Az Acid mellett döntöttem.
2019. aug. 6. 10:58
 3/4 szlory ***** válasza:
100%
Baró színekben kapható, helyedben szerintem én is azt választottam volna ebben az árkategóriában. A fenntartást később kell fizetni (legkésőbb tavasszal) ;) Jó tekerést!
2019. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egész jó bicikli. Megéri megvenni.
2019. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!