Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri ez a bicikli az árát?

Megéri ez a bicikli az árát?

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 8. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Se sárvédő, se kulacstartó...
2019. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem rossz ennyi pénzért. Jobbat nem nagyon fogsz kapni. Az első hozzászóló meg remélem viccelt. Kulacstartó Decathlonban 500 Ft, sárvédő is kijön 2-3 ezerből.
2019. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bá egy alapb bringa de valamiért olcsónak tűnik. Azaz érzésem,hogy azért ennyi,hogy gyorsan elvigyék. Ha ezen túllépek akkor azt mondom veddmeg.
2019. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3x8-as rendszer, amit jobb bringákra kb. 2000 után nem tettek.

Az első váltóról leolvasható a Tourney felirat, tehát a Shimano legalsó kategóriájába esnek az alkatrészek.

A nagytányér láthatóan kopott. Még elmegy párezer km-t, de ha tényleg úgy a lánc és a hátsó sor, akkor azonnal cserélném. (párezer HUF)

A fék bowdenes, nem olajos, tehát ez is a tárcsafékek legalja.

Az első villát nem zsírozni, hanem olajozni szokták. Bár van a kategória, amelyiknek mindegy.


Nekem fura, hogy egy alsó kategóriás bringán ennyi mindent lecseréltek. Ha nem lopott, akkor ez pontosan annyiba kerül, amennyit ér.

2019. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Ezek az alap telók gyárilag is zsírozva vannak, bár szerintem nagyon nem mindegy, milyen zsír kerül oda, mert aztán télen merev villa lesz belőle. :) Az olaj ezekből ki is folyik, nincsenek alul úgy tömítve.


Amúgy nagyon fapad bringa, én inkább spórolnék még kicsit. Pár tízezressel drágábban szerintem lehet sokkal jobbat is kapni.

2019. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!