Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy duplafalú mtb kereket...

Egy duplafalú mtb kereket hosszútávon nem károsít, ha nagy nyomáson van a gumi?

Figyelt kérdés
4-5 Bar között.
2019. szept. 9. 18:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2.25-ös a külső.
2019. szept. 9. 18:47
 2/11 anonim ***** válasza:
de
2019. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, leeresztettem kb. 1 bar-ra aztán majd ha megyek biciklizni előtte telenyomom.
2019. szept. 9. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek raknál 2.25-ös gumiba ekkora nyomást? 3 bar bőven elég bele, terepre még sok is. Szerintem a felnidnek nem lesz baja, a guminak előbb.
2019. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én évek óta 5 bár környékén járok a montival, távolról serm komoly minőségű felnikkel, két kerékgarnitúrát is elhasználtam, de más miatt kellett cserélni. Ez valami legenda lehet, hogy a nyomás szétnyitja a felnit, vagy esetleg valami nagyon söpredék teszkós felnivel lehet így járni.
2019. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A régi felniket amiket sz@rrá fékeztek azaz elkoptak azokat megnyitja a nagy nyomás...mondjuk a kicsi is. De ha időben cseréli az ember akkor birják. Birniuk kell külömben hogy birnák a terhelést amit egy ugrás,esés,akármi okoz.

A gumi viszont nem szereti pláne ha nincs akkorára méretezve.

Van rajta 2nyomás érték egy alsó és egy felső a kettö közé kéne belöni. Alatta becsípödéses defekt várható,fölötte repedéses.

2019. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyorszáras vagy átütő tengelyes? Most jut eszembe, hogy gyorszárasnál nálam is volt olyan, hogy a tengely pozíciója sem volt mindegy. Gondolom picit meggörbült. Próbálj meg fordítani rajta.
2019. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maximum kirázza belőled a lelket...
2019. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Őssztelós, szóval annyira nem fogja :D Amúgy igen, gyorszáras kerekei vannak.
2019. szept. 10. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt a gyorszáras kommentet nem ide akartam. Nem tudom, hogy hogy sikerült ide írni.
2019. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!