Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 50 feletti nő vagyok, rövid...

50 feletti nő vagyok, rövid karokkal, milyen tipusu biciklit érdemes vennem, hogy ne kelljen nagyon előredőlnöm?

Figyelt kérdés
Az lemne kényelmes ,aminek a kormánya magasabban van,mint az ülés!Az enyémet nem lehet jobban felhuzni,ezért is szeretnék egy új bicajt,ami kényelmesebb.
2019. okt. 9. 14:03
 1/5 szlory ***** válasza:

Ezek a "city" azaz városi kerékpárok ismertetőjegyei. Például itt is van: [link]


A városi bicajokat rövid távok megtételére tervezték, a funkció, kényelem az elsődleges, tömege (leszámítva a nagyon drágákat vagy a 20+ éves régi használtakat) igen magas. Ez a Decathlonos például 19 kg. Meghajtani meg lehet, ami nehéz az a dinamikus gyorsítás (gondolom 50 év felett ez nem lényeg) valamint nehéz nyilván megemelni, emeletre, teraszra felvinni, autó tetőre feltenni (ez lehet probléma?)


A régire példa: [link]


Néha ilyenek is vannak: [link]

2019. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,engem cdak az érdekel,kenyelmes legyen,kisvárosban ezzeé járok dolgozni,es a boltba...
2019. okt. 9. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Első körben én felkeresnék egy kerékpár szaküzletet. Nem Hervist, nem Tesco-t, nem Intersportot, hanem kifejezetten kerékpár szaküzletet. Ők tudnak ajánlani megfelelő kerékpárt az igényeidnek, olcsótól a csillagos égig.
2019. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyenlore neten nezelodok.


A 24 es kerek az kicsi?

Azt hiszem az atlagos 26/os.

Olyant kellene nezni?

Mert egy 24 es akcipsan jo arban van most,de az lehet kicsi kereku.

2019. okt. 10. 09:04
 5/5 tothp ***** válasza:
Városba járósnak alapból egy trekking ugrik be nekem, mint leginkább hasznos bringa. 29"-es kerék 1" széles gumikkal. Sárvédő, csomagtartó, 7-8- fokozatú agyváltó, Magasságban is állítható kormányfej.(esetleg agydinamós lámpaszett)
2019. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!