Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes így edzeni? (Kérdésed...

Érdemes így edzeni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni "gyúrni". Régen már jártam sokszor, de néhány hétnél tovább nem tartott ki soha a lelkesedésem, mert amint megálltam a fejlődésben elment a kedvem. Március óta munkanélküli vagyok, és csak itthon ülök + max kimegyek sörözni, és eléggé meg is látom magamon. Be vagyok zsírosodva. Szeretnék megint elkezdeni edzeni h kicsit formába jöjjek, de nincs pénzem táp. kiegekre. Sőt, ha minden igaz december elején külföldre megyek dolgozni, ahol nem lesz lehetőségem edzeni. Érdemes 3 hónapra elkezdeni mindenféle szer, táp. kieg, kalóriaszámolgatás, és egyéb nélkül, pusztán "naturálban"? Lehet valami látszata?
2011. szept. 15. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem olyan hogy 3 hónap és te ki leszel gyúrva ez évek munkája és igen lessz látszata , sör helyett mondjuk vehetel rizsát + csirkét egészségesebb :D
2011. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
olyan nincs hogy külföldön nincs konditerem vagy legalább saját súlyos edzéseket nem tudsz végezni... nem találsz egy helyet pl ahol lehet húzódszkodni tolódzkondi... elég sok helyen jártam már, de pl kiakasztottam legutóbb cimborákat egy hónapja kb amikor pénteken lementünk túrázni a gyilkos tóhoz és én letoltam egy fenyőfán és a túrahátizsákomon a teljes hát tricepsz edzésemet délután...
2011. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 wrestler56 ***** válasza:

Bix-nek igaza van! Fogadd meg a tanácsát, mert külföldön vagy egészségesen élsz, vagy a magányodat a sörözéssel ütöd el, amire ezek szerint hajlamos vagy.

Persze itthon se sörözgess unalmadban. Kérdésedre: Számolgatás nélkül: Mozgás mellett edd a felét annak, amit eddig ettél. Jó a csirke ötlet is. Ne csalj!

2017. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!