Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlanátok...

Milyen biciklit ajánlanátok betonútra, ami nem nehéz vázú és nem izomból kell hajtani a kerékpárt?

Figyelt kérdés

Van nekem egy igen régi 2007ben vett kerékpárom, amit tescoban vettem. Ez nem is tudnám meghatározni hová sorolandó ez a bringa. GTX Tornado van ráírva, a nyereg alatt rugó van, vastag gumik. Olcsó áron volt, de olyan is. Nehéz a váza nagyon és e mellett nehezen hajtható, tök mindegy mire váltok, egy emelkedőn kiköpöm a tüdőmet, mire felérek vele :D


Szóval a kérdésem, hogy ki millen bicajt tudna ajánlani ami könnyű vázú, könnyen tekerhető, a váltásnak van értelme és betonra tervezett? Ki mit használ a városban? Mivel zárjátok le, hogy ne tudják ellopni, mert gyakorlatilag évek óta nem merem vásárlásra használni, mert félek, hogy az üzlet elől valamelyik jóérzésű ellopja.



2019. okt. 26. 11:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:) Igen a kinézet számít, én is ennek dőltem be először. Az a vicc, ha el is akarnák lopni és időben észrevenném, lehet már az elhízott testemmel futva utolérném, mert nem tud felgyorsulni időben vele, csak ráesnék és el is esne a bringával. Lehet akkor lepasszolom és veszek egy normális cangát, nem fogok ezzel xarakodni, hogy átalakítsák, nincs is értelme.
2019. okt. 28. 14:08
 12/13 anonim ***** válasza:

ez tényleg tetszett??? jó sokat ihattál vagy sötét volt?


mindegy is add el valami buta c-gánynak tizezeré:"figyej tessa elöl hátú rúgós"


átalakítani az egy rakás kidobott pénz,inkább add egy csövesnek azzal is jobban jársz.Az a legfőbb problémája,hogy nem tudsz bele tenni olyan alkatrészeket amivel igazi minőségi javulást érnél el. És a váz ugyanaz a hulladék marad,nyeklik-nyaklik, a rugózás csillapítás nélküli arról nem is beszélve,hogy csak akkor aktív ha ülsz rajta.

2019. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Slick gumit próbáld meg azért

A családunkban mindenki ílyennel hajt,a terep gumi még lejtőnek is fékez .

2019. okt. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!