Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti melyik női kerékpárt...

Ti melyik női kerékpárt választanátok a kettő közül, ha csak sima hobbira meg vásárláshoz kellene? Linkek alul, melyik szerintetek a jobb?

Figyelt kérdés

Ne az ára szerint nézzétek légyszi hanem a használhatósága szerint, előre is köszi a válaszokat.

[link]

[link]



2019. nov. 8. 07:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vehetnék drágábbat, de nem akarok, hobbi tekergetéshez nem kell drágább, a Kellis-t így is félteném a Tesco, Penny elé kikötni, mert sok a csövi és ki tudja hogy ki vinné el, amint beteszem a lábam az üzletbe. A régit sem mertem a üzlet előtt hagyni, sok a kószáló csövi meg a kéregető a környéken, nem kell drágább hogy kiszedjék alólam. Ezért nézegetem az ilyen ár kategóriás bringákat. Ha 150 ezret is beleőlnék is valami agyhalott ellopná, agyvérzést kapnék így is.
2019. nov. 8. 20:20
 12/15 anonim ***** válasza:

15-20ezer Ft-ért kapsz olyan zárat, amivel bolt előtt nyugodtan ott lehet hagyni a bringát. Ennél sokkal drágább bringámat szoktam kint hagyni akár 1-2 órára is, persze nyilvános helyeken.

Én hobbi célra is 200-250 körül vennék. Sok pénz, de évekig öröm lesz vele a tekerés. Mondjuk boltba járni felesleges, de ha túrázgatsz, hosszabb távokat is mész, könnyebb terepre is kimerészkedsz, akkor nagyobb öröm és kevesebb nyűg egy jobb bringa.

2019. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hobby célra 250e ftos bicikli XDXDXD hol élsz ember? nem mindenki keres havi 3 millát mint te...
2019. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
200-250et tuti nem adok ki egy hobbi cangára :D Nem vagyok zsír gazdag, a megtakarított pénzem komolyabb dolgokra szeretném költeni. De köszönöm a véleményeket, tanácsokat. Tavaszig várok, hátha lesz több ajánlat, esetleg leárazások. Kellys felé húz a szívem egyébként
2019. nov. 9. 07:21
 15/15 anonim ***** válasza:

@13:Már miért kéne 3 milliós fizetés hozzá? Aki dohányzik, az egy évben elkölt ennyit cigire. Te csak gazdag embereket látsz cigizni? Átlagos életszínvonalon ez megfizethető kategória. A kérdező is írta, hogy megtehetné, csak nem alkarja.

Ez a százezres kategória az abszolut belépő szint. Boltba járósnak mondanám. A hobbi kategória mondjuk 200-500 ezerig van, a versenytechnikánál pedig határ a csillagos ég. Ilyen trekkingből 3-400-ért mennek a jók, amikkel igazán öröm a bringázás.

Én úgy vagyok vele, hogy szeretek olyan eszközöket venni a hobbimhoz, amit öröm használni. Én pl. mobiltelefonra, TV-re nem költök sokat, mert az nem érdekel annyira. Más telefont vesz 300-ért, na az az igazi hülyeség az én szememben.


Kedves Kérdező!

Kár tavaszig várni, mert az akciók pont most vannak, szezon után. Kijöttek a 2020-as modellek, mint amit linkeltél is. Az idei vagy akár régebbi modelleket sokkal jobb áron meg lehet kapni. Pár példa a kellys oldalról:

[link]

[link]

Ezek mondjuk tavasszal is akciósak lesznek, ha addig meg nem veszi őket valaki. Ezek már a 200ezer közeli ársávból vannak leárazva. Már nem minden méret kapható. A váz méretre figyelj, hogy illeszkedjen a magasságodhoz!


Igaz, pont kicsit drágábban vannak akciós női típusok, de ezeken sokkal jobb alkatrészek vannak. Pl. zárható a teleszkóp ha jó úton mész, hogy javítsa a hatékonyságot. Ezen kívül 50 helett 63 mm-t rugózik, és tartós is. Az Alivio váltók már középkategóriásak, jobban, precízebben működnek, és jól tartják a beállításokat.

2019. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!