Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen fajta Bmx-et vegyek a...

Milyen fajta Bmx-et vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok jartas a temaban es a fiamnak Karacsonyra akarok venni 1 Bmx mert lassa a tobbi baratjanal.Azt mondja olysn kell,hogy hatul nincs fekje meg elol lehet forgatni a kormanyt.Es elol hatul a kereknel meg van eggy tarto cso amire fel kehet allni..Tudom,bunkon hangzik a kerdes,de tenyjleg nem vagyok jartas ebbe a temaba. Ugyhogy kimeljetek ...
2019. nov. 24. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmilyent!


Menjetek el együtt, és ő válasszon!

2019. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondom,hogy az helyesírásban sem vagy jártas.


Street/freestyle bmx re vágyik a gyerek. A cső amire állni lehet az a peg (kilépő) van amire külön kell vennivan amelyikhez adják.

A féknélküliséget elsőre nem ajánlom,ha nincs gyakorlata a gyereknek mert hamar a busz alatt találja magát.


Gyakorlatilag bárhol lehet venni ilyen bringát,a képzeletnek kb 300 ezernél van vége,de az már bőven profi szint.

Szerintem ugyan kicsit rombolja az ajándék mivoltát de viddel a gyerek had nézelödjön,amit kiválaszt azt foglalózdle. Aztán valamikor vedd és vidd.

2019. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!Es bocs a helyesirasert..Siettem
2019. nov. 24. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:

A fék nélküliséget ne engedd... az a fék semmihez, semmilyen trükkhöz nincs útban, csupán azt hiszik a gyerekek, hogy menő, ha nincs...

pedig marhára nem menő és még veszélyes is....

pont olyan ez mint kocsiban a biztonsági öv, azt is marha menő nem bekapcsolni addig amíg egyszer nem az életed múlik rajta...

tudom mert 17 évvel ezelőtt pontosan ilyen gyerek voltam én is.

2019. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor,hogy forgassak a kormanyt?
2019. nov. 24. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
rotorral, ez egy olyan szerkezet a kormányszáron, ami lehetővé teszi, hogy a bowden is működjön, meg a kormány is forogjon.
2019. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

így néz ki

2019. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugyan a decathlon cuccai nem rosszak de ne ott vedd,ők kihagyják a rotort ami kb:3000Ft...

helyette hosszút használnak ami azért nem ugyanaz.

2019. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!