Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kiegészítőt keresek u vázas...

Bekj kérdése:

Kiegészítőt keresek u vázas idős/női kerépkárra. Elsősorban az előre erősíthető kulcs+telefon+pénztárca kellene, de nem tudom még, hova tudom tenni a kulacsot, láncot, amivel lezárom. Hol lehet ehhez ötleteket találni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd végig, hátha találsz valami ötletet:

[link]

[link]

[link]

2019. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telefont nem tennék a kerékpárra, mert a rázkódás nem tesz túl jó a finom elektronikának. Nem azonnal fog tönkremenni, de ne rázassuk feleslegesen szegény telefont. Komoly, 50-60G-s erőket is kaphat egy-egy döccenésnél.


kulacstartó van olyan amit a kormányra lehet tenni.

Meg olyan is amit a nyeregcsőre a nyereg alá. De ha a vázon nincs kialakítva rögzítési pont az sem gond, mert vannak olyan kulacstartók amiket műanyag hevederrel (kábelkötegelővel) is fel lehet rakni.


A zárból is van olyan típus amihez van tartó ami a nyereg alá lehet felcsavarozni és abba belebújtatni a zárat.


Kormányra erősíthető táska rengetegféle van.

[link]

van olcsóbb, drágább, kisebb, nagyobb, stb. :D

van amibe belefér adott esetben a kulacs és a lánc is akár.

Van tépőzáras, van csatos megoldás, vállhevederrel hogy ha lerakjuk a biciklit lehessen vinni a táskát magunkkal.

2019. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem így már össze fogom tudni szedni a dolgokat. Jó ötlet a kulacsra a gyorskötöző is, de előbb lehet, hogy a szervizben megkérdezem, lehet-e fúrni a csőre menetet. Én azt szeretem, mert ott jobban kéznél lesz.

Láncból újat kell vennem, mert a mostani motors lánc, nagyon nehéz és a kormányt elnehezítené. Eddig egy nagyobb táskában volt a vázon. Sok pénz lesz, de majd apránként felszerelem.

2019. dec. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!