Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringát ajánlatok?

Milyen bringát ajánlatok?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem "dhzni" és, hát az eddigi bringám nem igazán bírja a strapát... olyan kerékpárt keresek, ami alkalmas kisebb ugratásokra (kb fél méteres magasságból), sziklás, gyökeres, szűk utakra. Elsősorban Merev vázasban gondolkozok, maximum 100ezret szánnék rá. Esetleg segíthetnének pár ötlettel, hogy mit kéne elsősorban gyakorolnom/fejlődnöm, kezdőként. Az is érdekelne, hogy ti hány évesen kezdtétek ezt a sportot?

2020. jan. 12. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy van az, hogy minden hétre jut egy, aki 100ezerből akar dh-zni?...
2020. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szlory ***** válasza:

100ezerből ugrálós merev vázasat? vegyél BMX-et, az kijön belőle és jó is lesz gyakorolni fiatalon - olyan általános iskola vége felé lehetsz?


#1: szerintem azért, mert sok fiatal érdeklődik a kerékpársport dinamikusabb fajtái iránt, arra viszont még nem jöttek rá, hogy a szakzsargon - szakág megjelölés ennél jóval árnyaltabb.


Kis szerencsével 100-ból kétszer is lehet DH-zni. Először meg utoljára. :D


Minél fiatalabb a kezdő, annál jobb, 6-10 évesen már a BMX bőven a legjobb tréning módszer szerintem, de terepen is lehet dirt-ölni, merevfarúval, pár zakóval, balesettel együtt. De ha jó la mozgáskultúrája, akkor ugyanezt idősebb korban is tudja hozni az ember.

2020. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9.es vagyok, a 100k iranyár volt, maximum 200ig mennék el. Ezzel, az "először, es utoljára" dumával, pedig légszi ne. Értem, hogy kicsit mellé lőttem árban, de mint mondtam kezdő vagyok, és pár zakó nem árt meg, ez a tanulási folyamat része. Az előző biciklim is "tanulás" közben tört el, jelentem, túléltem. Köszönöm a válaszokat,még remélem írtok!
2020. jan. 13. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress egy dirt/street bringat, azzal elblehet ökörködni, de egy dh alapgép is 400körül kezdődik. Bár ha nagyon nagyon mázlista vagy, akkor használtan 300körül lehet már valamit venni.
2020. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha lehetséges, a kérdesre válaszoljatok
2020. jan. 13. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmit céloznék meg a helyedben, természetesen használtan.

2020. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!