Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » GPS-es kerékpáros computernél...

GPS-es kerékpáros computernél minek kell kerékméretet beállítani?

Figyelt kérdés

Egy mezei bringás komputer a kerék forgásából számítja a sebességet és evidens hogy ehhez ismernie kell a kerületet. Nem mindegy hogy 26-os vagy 28-as kerék forog.


De egy GPS-es komputer a gps jelekből állapítja meg a sebességet.

de akkor minek kell ez? A leírásban volt:


Set of Rim circumference

In the below table, clients can find out the rim circumference of the tire; or you can measure the length by self. How to test? You can make one tire rolling circle as to obtain more exact measure. Put the valve stem on


2020. jan. 28. 17:49
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

tök 8 a gps komputert már eladtam vissza az eddigire a mobilra. évekig jó volt, ezután is jó lesz


komputernek meg itt van egy 4000 ft-os KLS mezei komputer

2020. jan. 30. 08:13
 22/22 anonim ***** válasza:
Igazából el lehet így lenni teljesen. Ahol sokat hozzáad majd nekem a GPS, az a hegyi bringázás közbeni navigáció. Én főleg amiatt vettem. Amúgy nincs annyi előnye, mint amennyibe kerül egy jó computer.
2020. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!