Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Néhány napos kerékpártúrára...

Néhány napos kerékpártúrára milyen bringát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Havonta néhány egynapos, évente pár többnapos túrában gondolkodnék, naponta mondjuk 70-80 km. Utóbbi esetben olyan 10-15 kilós csomag menne hátulra. Főleg kerékpárutakon tervezem, de nagy ritkán beakadhat egy rosszabb minőségű aszfaltút, földút is. Mely kategóriát érdemes megcélozni, illetve ez milyen összeget jelentene akár újonnan, akár használtan is.

2020. febr. 4. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Kezdő bringásként szerintem trekking az ideális. Én a 250-300 ezres kategóriát céloznám meg, de lehet olcsóbban is venni.
2020. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is annyiért vettem mint az 1# írja. Ha ennyit fogod használni, ne sajnáld rá a pénzt, meglátod, nem fogod megbánni. Ja, és hosszú távra veszünk biciklit, nem egy évre.
2020. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ezen gondolkodok...

MBT vagy Cross trekking?

2020. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!