Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen rugós nyeregcsővel van...

Milyen rugós nyeregcsővel van pozitív tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Tudtok egy jó rugós nyeregcsövet, vagy márkát ajánalani?


Nagyon veri a p*csám az úthiba.



2020. febr. 23. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen bringa? Gumi mérettel, keréknyomással sokat lehet javítani. Ezen kívül karbon nyeregcső, betétes nadrág.

Egyébként ahol nagyon gané az út, egyszerűen ki kell állni a nyeregből.

Ha mindenképp rugós nyeregcső, én a Suntour NCX-et nézném. Sajnos nem olcsó.

2020. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem volt egy olcsó a bringán... háááát semmire nem volt jó.

Ha megfeszítettem annyira, hogy ne csússzon össze amikor ráülök már nem rugózott. Ha meglazítottam akkor meg összecsúszott.

Néhány hónapig kisérleteztem vele, ennyi idő alatt szét is kopott, úgyhogy kib..tam.

Crossom van, elég széles vázzal, úgyhogy vettem rá 29x2.0-ás Schwalbe Big Apple gumikat. Álom vele menni!

2020. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen Suntourt használok, remek találmány, cserébe nem olcsó.

[link]

Többé-kevésbé a teleszkóposak is mozognak nyilván, de a hátsó kerék és a cső mozgási vektorok messze mutatnak egymástól (ha ez érthető...) a Suntour, meg a többi lengőkaros fajta viszont jóval optimálisabban kezeli a megemelkedő hátsó kereket.

2020. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike! Országútira kerestem a nyerget, de akkor első körben kipróbálom milyen 23-mas helyett 28 mm-es gumikkal. :)
2020. febr. 24. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
hát és azt honnan tudtuk hogy outira keresel?
2020. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változik a nyereg-pedál távolság! Tehát sosem fogsz ideális magasságban ülni. Egésze más a dropper, amit akkor tolsz be, amikor nem akarsz tekerni.
2020. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!