Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek és...

Milyen biciklit vegyek és mennyiért?

Figyelt kérdés
Nem mindennapi használatra venném, városban ritkán mennék vele, inkább dunaparton a bicikli úton használnám. Decathlon és Hervis oldalán néztem bicikliket, de pontosan nem tudom milyen kéne, és melyik márka a jó.
2020. márc. 8. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szeretsz úgy tekergetni erre-arra én az ún. trekking-kerékpárok között nézelődnék.
2020. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval! Egy jó trekking abszolút megfelelő az aszfaltozott és a kavicsos bicikliutakon is.

Mennyit akarsz rászánni????

Nem írtad hogy lány vagy fiú vagy...


Ez a Gepida már teleszkópos, szerintem jó ár:

[link]

2020. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ITt a ffi verzió:


[link]

2020. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

EGy kicsivel többért szép ez a Merida:


[link]

2020. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azt elfelejtettem írni, hogy nő vagyok, és amit szánnék rá, az 100-150 ezer forint:)
2020. márc. 8. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok...

Van nőiben is ez a merida:

[link]


(lehet, hogy máshol olcsóbb, érdemes körülnézni)


Persze attól hogy nő vagy, még szeretheted a férfivázas bringát. :-) Nekem azért kényelmesebb a női, pedig "fiúsan" szállok fel rá. :-D


A vázméretet kell jól megválasztani, a magasságodhoz, lépésmagassághoz illően. A vázméret márkáktól függően eltérhet egymástól, ezért a kiválasztott márka oldalán érdemes megnézni, vagy még jobb, ha a boltban kérsz segítséget.


A Merida mérettáblázata itt van:

[link]


Tehát egy átlagos 170 cm-es magassághoz 46-50 cm-es Crossway vázat ajánl.


Én csak 168 cm vagyok, de az 50-es váz nekem tökéletes.


Itt egy másik táblázat:

[link]



Jó keresgélést! :)

2020. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!