Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik MTB a jobb?

Melyik MTB a jobb?

Figyelt kérdés

Ezt a hármat néztem ki de nem tudtam dönteni. Vagy ha valaki tud ajánlani jobbat 300ezer körül meghallgatok mást is.

[link]

[link]

[link]



2020. márc. 15. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az cube attention sl tetszik a legjobban. Annak legjobb az összeállitása.
2020. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már választani kell, akkor az első, az még kinéz valahogy, bár nekem nem tetszenek ezek a minden irányból összehegesztett vázak (sajnos mindhárom olyan). A második tök ronda, a harmadikon meg a felirat nem tetszik. Felszerelésben egyébként nincs gond egyikkel sem, bár nem tudom, mire használnád.
2020. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezek közül a Kellyst venném, mert a legmodernebb a váza. Átütőtengelyes, tapered fejcsővel, tehát a jövőben tudod fejleszteni és lesz hozzá alkatrész. Ehhez képest a Cube gyorszáras kerékfelfogatással és 1 1/8-os fejcsővel rendelkezik, amit ma már épkézláb MTB-n nem találni. MTB-nek álcázott trekkingmek tűnnek inkább.

A Kellys a felszereltségben kerül kicsit hátrányba, mert a villája, fékei kicsit talán gyengébbek, mint az SL-nek, valamint szűkebb az áttételtartománya, mert hátul 10 sebessége van 11-36 tartománnyal, szemben a Cube 11 sebességes 11-42 kiosztásával.

Ami látszik, hogy ebben az árkategóriában még kell kompromisszumot vállalni.

2020. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!