Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merre kerékpározzak?

Merre kerékpározzak?

Figyelt kérdés

Régóta kerékpározom, de nem profi szinten. Egy mezei MTB kerékpárral kezdtem, aztán később összespóroltam egy használt országútira.

Nemrégiben elkészült környékünkön az elkerülő gyorsforgalmi út, és ezzel együtt egy ún. szervizút is, ahol a mezőgazdasági gépek, kerékpárok közlekedhetnek. Eleinte örültem az új lehetőségnek, de most már sokan használják (jogosan, hiszen az út mindenkié)és bevallom, azóta nem szeretek arra járni, mert az az érzésem van, én sehol sem vagyok hozzájuk képest, sem teljesítményben, és a kerékpárom, ruházatom sem olyan profi,mint az Övék, cikinek érzem.

Nekem megvan a saját egyéni haladási tempóm, szeretem közben a tájat is nézni, feltöltődni mind testileg, lelkileg, viszont ez az új út inkább egy versenypályára hasonlít, ahol én feszélyezve érzem magam,teljesítménykényszer uralkodik el rajtam.

Van egy másik útvonal, igaz sok meredek dombbal, de egy része már fel van újítva, és elvileg a 2. felújítási ütem most várható. Ez ugyan autóút, de gyenge a forgalom, mivel a forgalom nagy része az új elkerülőn halad.

Érdemes lenne inkább arra kerékpároznom?

Köszönöm válaszaitok!



2020. márc. 29. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Számítottam a magas lóról kioktatásra és a felszerelés fitogtatásra. Megnyugtatlak, ezekből végigjártam 1-2 dolgot és pár tízezer km után néhány kérdést át is értékeltem.
2020. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem magas ló volt itt, hanem tények és tapasztalatok.
2020. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!