Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ThaiBox után, merre/hogyan...

ThaiBox után, merre/hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondta,hogy ne álljak le egy -két küzdősportnál,hanem vegyítsem a ks-eket .Már lassan öt éve ThaiBoxolok egy elite egyesületben,de nemtudom,hogy elmenjek -e....Jó vagyok benne,de kipróbálnék mást is :)

2012. aug. 11. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki valami mást, szerintem valami olyasmit, amivel nem nagyon foglalkoztál, ahol fogások, földharc is van, például Judo -t vagy birkózást, esetleg valami fegyveres harcot, mondjuk eskrimát.

Ha nem jön be, legfeljebb visszatérsz a Thai bokszhoz, sőt, ha van időd szvsz egyszerre többet is csinálhatsz, legfeljebb valamelyikből ritkábban jársz csak.

2012. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A földharcot nem tudom miért,de nagyon utálom... Néztem a Taekwondo-t is,az Aikido-t is,de majd még eldöntöm,melyikre jelentkezek.
2012. aug. 13. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem a legegyszerűbb dolog az tény, de mindenképpen hasznos szerintem ha van némi közöd a földharchoz is, nemtudom hogy próbáltad-e már valamelyiket, de ha nem akkor próbáld ki a judo-t vagy a birkót, esetleg a jiu-t, szerintem...
2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A birkóban előny ha magas vagyok? Mert ha nem akkor a két méteremmel nem szívesen megyek birkózni :D
2012. aug. 29. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!