Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit valasztanatok...

Melyik biciklit valasztanatok a ketto kozul?

Figyelt kérdés

Donteskeptelen vagyok,kerlek segitsegek!

Vermont saphire:

[link]

[link]

Electra Lata loft:

[link]

[link]


Koszonoom



2020. márc. 31. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt, az agyváltó miatt.
2020. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha városi, sík terepre kell, akkor tényleg elég kevesebb sebesség, és az agyváltó könnyebben kezelhető.


A fehér viszont nagyon szép. :-)


Árban mennyi a különbség?

2020. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat.egy arban vannak, annyi a kulonseg hogy a kekhez hozza van a kosar es a lampak a masikhoz pedig nincs. Szoval arban hajszalnyival olcsobb a kek
2020. márc. 31. 20:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent mindketto 7sebesseges,alu-vazas,elvileg turazashoz is tokeletesek.Bar a feherben a kerekek miatt nem latok annyi potencialt. Tul vekonynak latom,igy sztem egy parkosabb,foldesebb uton konyedebben tudnek elcsusszanni :D
2020. márc. 31. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Itthon forgalmazzák a fehéret? Mennyibe kerül?
2020. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Szerintem teljesen egyforma a két gumi, talán picit becsapós a fehér díszítősáv.
2020. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Magyarorszagon nem tudom,hogy forgalmazzak -e. 430frankba kerul a feher.

Lehet,hogy van lehetoseg online. Vegul a keket valasztottam,videoban annyira nem mutatott a feher :) koszi a valaszaitokat

2020. ápr. 1. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi, én kérdeztem az árat...


Ahogy nézem, a fehéret itthon is lehet kapni, valami 170e ft-os árat láttam vhol...

2020. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!